2737
2739
عنوان

چه شوهرایی دارید سردرد گرفتم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اونی ک آب گرمکن رو خاموش کرده بود

چی بود قضیه ش؟

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
گوگل

😑 خب حالا اینجا توضیح میدادی چهار نفر یه چیزی یاد می گرفتن 😄 مازوخیسمو میدونم ولی سادومازو... رو نه. یادم باشه سرچ کنم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
اره منم  دارم خودمو جررر میدم جداشو دیوانه ای میگن ما خانوادمون طلاقی نداشته یا باید مدرک جور ک ...

بابا بشنو باور نکن ی سریا چاخان میگن 

الان یارو تو تاپیک میگه مکه فوق لیسانس دارید هنر کردید مگه از اکسفورد گرفتی حالا 

من اصلا مطمعنم خیلیا اینجا ب زور دیپلم دارن ولی همه دم از شغلو شوهر خوبو دانشگاهو اینا میزنن 

اینا اراجیف زیادمیبافن باور نکن 

2740
متاسفانه من تاپیکای دیگران نظرات اون خانومم دیدم بله شوهرشون اونطوریه

خودشم مازوخیسم داره که تو اون زندگی مونده دیگه.هر دو به درمان احتیاج دارن.و تاپیک زدن فقط تماشاچی زیاد میکنه و هیچ تاثیری مثبتی نداره

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
باور کنید سردرد شدم  والا حرص خودمون کم نیست این شوهرای عتیقه مردمو کجای دلمون بذاریم😞

🤣🤣🤣🤣اینجا رو جدی نگیر الان تاپیک بزن کادوی بعد زایمان از همسری چی گرفتید همه کمتر از بنز نگرفتن یاهمسرتون چقدر عاشقتونه ببین اگه نگفتن روزی صد بار کف پامون رو میبوسه همچین آدمهایی هستیم ما نی نی سایتیها کلا ایرانیها تو هرچیزی رقابت دادن بدبختی و خوشبختی فرقی نداره مهم رقابته هست

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
چی بود قضیه ش؟

میگفت شوهرم آبو سرد میکنه 😑 اونم بدون دلیل و علت . بنده خدا نمیتونست یه دوش بگیره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره