2737
2734
عنوان

چه شوهرایی دارید سردرد گرفتم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 109 پست
بله من هم این فکرو می کنم کاش می شد هر کسی که مسلمانه دقیق عمل می کرد هرکس خم نمی خواست عمل نمی کرد ...

کجا غربیای بدبخت اینطورین؟ به زنشون بگن بالای چشمت ابرو دادگاهی میشن. فکر میکنی چرا جرات ازدواج کردن ندارن؟ 

ما ماشالا همه چیمون به همه چیمون میاد

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
اخه کی باورش میشه شوهرش زندانیش کنه تو حموم بعد گوشیشو هم‌بده دسش 

😂😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا غربیای بدبخت اینطورین؟ به زنشون بگن بالای چشمت ابرو دادگاهی میشن. فکر میکنی چرا جرات ازدواج کردن ...

من نگفتم غربیا این طوری گفتم حتی نمی تونیم از اونا هم درست تقلید کنیم همه چی رو باهم قاطی کردیم اینجوری شدیم منظورمو بد متوجه شدین

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2728
من نگفتم غربیا این طوری گفتم حتی نمی تونیم از اونا هم درست تقلید کنیم همه چی رو باهم قاطی کردیم اینج ...

اره دقیقا تکلیفمون با خودمون مشخص نیست

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره