2733
2734
عنوان

چه شوهرایی دارید سردرد گرفتم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کنید سردرد شدم 

والا حرص خودمون کم نیست این شوهرای عتیقه مردمو کجای دلمون بذاریم😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731

این انگلا رو ی عده مادر مهربان!تربیت کردن ریختن تو جامعه...ما هم ک کلا فرهنگمون مشکل داره ب پسرامون میگیم زور بگو ب دخترامون میگیم زور بشنو بهتر از اینم نمیشه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

دشمنن مگه ؟؟

❤💕این امضا پراز عشقُ حالِ خوبِ  امید وانرژیِ مثبته امیدوارم با خوندنش حالِ دلت خووووب بشه......😍لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن با لبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات🍫 میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش💕راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیای💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم❤
2740
این انگلا رو ی عده مادر مهربان!تربیت کردن ریختن تو جامعه...ما هم ک کلا فرهنگمون مشکل داره ب پسرامون ...

اره حرفت حقه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

گفتم دیگ نیام سایت اما از کلافگی میام چون آدم افسرده میشه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

نمیدونم چرا من باورم نمیشه. مثلا اونیکه تو حمومه گوشی بدست نشسته رو زمین سرد داره تایپ میکنه؟ یا اونیکه میخواد طلا بدزده چون حقشه نمی تونه مهرش و بزاره اجرا چون حقشه؟😕

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃