2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی کمن خدایی... تدریس مجازی خون آدم رو خشک میکنه 😢😢

وااای مجازی خیلییی بد و سختههه واقعااا🤕😔

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

شما هییچ من ک همسایمون مغزمونو خورده ،اما خدایی دلم نیومده حتی ی بار بهش بگم میگم خب شغلشه عوضش ما تو هال مجبوریم بخوابیم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2731
اره بخدا خیلی ازحرفشون زورم گرفت  بخدا خیلی بی انصافیه این جوری حرف میزنن شمامعلم چه پایه ای ...

عزیزم من هنوز دانشجو هستم به مرحله تدریس برای دانش اموزا نرسیدم هرچند برای واحد های عملی فیلم پر کردم🌷

باز تو خوبی عزیزم من ساعت ها باید از مامانم فیلم بگیرم عکس بگیرم سوال تو سایت بنویسم  دیوونه شد ...

من توام یا تو منی؟! 😂

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
تدریس مجازی خیلی سخت تر از حضوریه. من کارم چند برابر شده. به اضافه گردن درد و کمر درد و ضعیف شدن چشم ...

خیلی خیلی سختههههههه

مدیرمون انقدر اذیت میکنه فیلم که میگیریم باز باید به تایید مدیربرسه

۳۵تاشاگرد روزی دوتا کاربرگ میدم میشه روزی ۷۰ تابرگه چشم نمونده برام

بازغرمیزنه میگه بازخورد بده به صورت ویس به هردانش آموز اونم ده دقیقه کمترنباشه

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  
عزیزم من پایه اولم درسنامه هم همین امشب اتفاقا اماده کردم... از کانالای تلگرام پیدا کردم پرینت گرفت ...

واقعا

مدیرمون خیلی سخت گیره 

کانال دوم نداری لینکشوبرام بفرستی تامنم بتونم درست کنم اخه تاکمتراز ده روز دیگه باید سوال طرح کنم تایپ کنم تحویل مدرسه بدم که بدن به خانواده ها

من معلم‌نیستم ولی خدایی بی انصافی نکنیم توی این‌کرونا هم کار معلمها خیلی زیادشده هم خانواده های دانش آموزها

معلمها زمانی که حضوری بود لااقل میدونستن تافلان ساعت سرکارن وبقیه روز آزادن ولی الان یا سرکلاس توگوشی هستن یا بقیه روز بازم تو گوشی دارن سوالات بچه ها رو جواب میدن

بازم‌میگم‌من معلم نیستم بخدا، گارد نگیرید نسبت به حرفام فقط آدم یه لحظه خودشو باید جای کس دیگه تصورکنه تابتونه نظرقطعی بده

عزیزم من هنوز دانشجو هستم به مرحله تدریس برای دانش اموزا نرسیدم هرچند برای واحد های عملی فیلم پر کرد ...

اهان موفق باشی گلم

خیلی خیلی سختههههههه مدیرمون انقدر اذیت میکنه فیلم که میگیریم باز باید به تایید مدیربرسه ۳۵تاشاگرد ...

خسته نباشی عزیزم. اتفاقا من همیشه میگم کار در مقطع ابتدایی خیلی سخته. خدا قوت. من دبیرستانم. ولی درس سنگینی تدریس میکنم

2706