2733
2734
عنوان

توحرم امامام رضام

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 138 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خواهش میکنم خیلی دعا کن گره خورده تو کارم و نزدیکه زایمانمم هست برام داستان شده خیلی استرس دارم دعا کن زوتر درست شه و بچم سالم و صالح دنیا بیاد انشاءالله

ممنونم گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

برای سلامتی  اسی یه صلوات  بفرستین  تا  حرف دلمونو  به اقا برسونه

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏

التماس دعابراهمه ومن وخانوادم...حرم بازه؟؟؟یه عکس بده دلمون گرفته

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
عزیزم گریه کردم و دعا کردم  چ مریضی داره؟

تشخیص اوتیسم خفیف گرفته 💔 😭 😭 😭 😭 

بگو آقاااا توروخدا پادرمیونی کن جان جوادت😭😭😭

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
هر چی آرزوداشتیم پر پر شد ..حتی امام رضا هم اشکامو ندید..دیگه یاد گرفتم آرزوهام رو حتی ب خدا هم‌نگم ...

نگو اینجوری

نگاه کن ب امضات ببین هم خودت و هم خدا همو دوس دارین و هنوزم ارزو داری و ناامید نیسی

2706