2737
2734
عنوان

شوهرم باهام قهره 😔

624 بازدید | 22 پست

یکسال نامزد بودیم و خانواده هر دومون به شدت مخالف بودن اما چون عاشقانه همدیگه رو دوست داشتیم با هم ازدواج کردیم(توی تایپک قبلی گفتم) یه عقد خیلی ساده و مختصر گرفتيم و بخاطر کرونا عروسی نگرفتیم الان کمتر از یک ماهه که داریم با هم زندگی می‌کنیم و من فکرشو نمیکردم که اینقدر زود بحثمون بشه وقتی شوهرم از سر کار برگشت خیلی عصبانی بود منم از قبل میز شام خیلی قشنگ با ذوق براش چیده بودم اما بدون اینکه جواب سلام بده اومد و تمام میزو بهم ریخت و رفت توی یه اتاق دیگه و تنها خوابید من خیلی از دستش ناراحت شدم اما سکوت کردم و رفتم خوابیدم (من هر وقت ناراحت میشم میخوابم ) روزبعد که از سر کار برگشت اومد تو آشپزخونه و گفت معذرت میخوام منم گفتم مگه چیکار کردم که اون کارو انجام دادی؟ اونم گفت با یکی از همکاراش تو محل کار بحثشون شده. منم گفتم چرا تلافی اونو سر من در میاری اصلا منو دوست نداری همش عصبی میشی و منو ناراحت میکنی ازت میترسم اونم گفت اگه دوستت نداشتم که بخاطر تو خانوادمو ول نمیکردم منم گفتم منم بخاطر تو خانوادمو کنار گذاشتم تازه من تا آخر عمر باید مریض داری کنم(مشکل قلبی داره). اونم گفت تو که از روز اول میدونستی من مریضم چرا جواب مثبت دادی دلت برام سوخت؟ باشه ببخشید که مجبوری مریض داری کنی خیلی ناراحت شد همونطور خسته و بدون اینکه چیزی بخوره رفت تو حیاط و تا دیر وقت نیومد تو خونه حتی وقتی قرصاشم براش بردم نخورد خیلی پشیمونم و عذاب وجدان دارم اصلا نمیدونم چرا اون حرفو زدم 😔😔الان چطوری از دلش دربیارم دو شبه که برمیگرده هیچی نمیخوره و پیشم نمیاد اصلا حرف نمیزنه چطوری ازش معذرت خواهی کنم بخدا خیلی دوسش دارم اصلا ناراضی نیستم از زندگیم نمیدونم چرا اون حرفو زدم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خیلی حرف بدی زدی قشنگ برو بچسب بهش وازته دلت معذرت خواهی کن وبگو هیچوقت تکرارنمیکنی وخیلی ناراحت بودی اون لحظه.اینجوری غصه میخوره براقلبشم بده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

حالاهم سعی کن از دلش دربیاری ولی منت کشی نکن.....جوری رفتار کن شتر دیدی ندیدی....جلوی دیگران هم همیشه بگو من از انتخابم راضی ام که همسرت بشنوه

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟

سلام ببین عزیزم خب مردا مغرورن بهشون بر میخوره.. وقتی معذرت خواهی کرد تو هم باید می‌بخشید اینقدر کش نمیدادی.. الانم چیزی نشده دعوای زن و شوهریه برو از دلش در بیار.. تو زنشی قلقشو میدونی.. ببین چی خوشحالش میکنه یا چه غذایی دوست داره واسش درست کن.. از این رمانتیک بازیا در بیار شمع بذار واسش برو بغلش کن بگو کار تو هم اشتباه بود

خب باهاش حرف بزن بغلش کن دستشو بگیر ببوس بهش بگو من معذرت میخوام بگو ک یه تار موی تورو بادنیا عوض نمیکنم.....

ولی خب بعدش اینم بگو ک توام نباید منو اینطوری ناراحت میکردی من باکلی ذوقوشوق غذا درست کردم چیدم بعد تو الکی بدون اینکه اشتباهی کنم اینکاروکردی و دلم شکستوو ازین حرفا😁

2706