2733
2739
عنوان

مامان مردم کجا ، مامان من کجا

727 بازدید | 23 پست

دیشب بعد یه مدت طولانی باهم اشتی کردیم 

تا نزدیکای صبح  حرف میزدیم ، داشتم بهش میگفتم که سرم گیج میره و فشارم افتاده که شارژ گوشیمم تموم شد دیگه تا اون شارژ شه من خوابم برد 

الان نزدیک ۲۴ ساعت گذشته هنوز زنگ نزده بگه چی شد ، زنده ای یا نه 🙄

آدما عوض نمیشن که ، همون ادمیه که بچه بودم ول کرد رفت دیگه 

من اشتباه میکنم بهش زنگ میزنم بعضی وقتا ؟ 

ببین عزیرم حتی اگر مادر خوبی نباشه حق گردنت داره در هر صورت بهش احترام بزار، اون‌مدیونی برای اون بزار بمانه من باشم بهش محترمانه اس میدم ک مادرم بهتر بود بهم یک اس میدادی، من دختر شما هستم و ازت توقع دارم. کاملا محترمانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب فک کرده خابیدی زنگ بزنه بیدارمیشی واسه همین زنگ نزده

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
ن اشتباه نمیکنی ....اگه مادرتو باهیچکس مقایسه نکنی درست میشه ....شاید خوابش برده ...

والا من با زنه بابامم مقایسه میکنم باز خیلی بدتره 

از همه بدتره 🙄 اصلا قابل مقایسه نیست 

2738
نه اصصصصلا اشتباه نمیکنی  هم دردیم😃💔💔💔💔 ولی خب مادرمه دیگه مگه میشه ازش متنفر بشم خیییلی ...

مگه میشه دوستت نداشته باشه؟؟ همیشه بهش احترام بزار حتی اون بدی کرد  تو برنده ای در زندکی ات اینطور

مگه میشه دوستت نداشته باشه؟؟ همیشه بهش احترام بزار حتی اون بدی کرد  تو برنده ای در زندکی ات این ...

از وقتی خیلی بچه بودم گزاشت رفت و هیچ وقت ندیدمش ولی همیشه میرم بهش پیام میدم بعضی وقتا نخونده پاک میکنه ولی خب خیلی دوسش دارم یه حس قلبیه ته قلبم❤️💔

والا من با زنه بابامم مقایسه میکنم باز خیلی بدتره  از همه بدتره 🙄 اصلا قابل مقایسه نیست

من خودم ی بدترشو دارم گلم ....میخوای از بدی ها مامان خودم بگم بهش امیدوار شی😞 میفهمم چی میگی ولی سعی کن توقعت را ازش بیاری پایین اهل محبت و ابراز محبت نیس دیگه ...اینطوری خودتم راحت تری

والا من با زنه بابامم مقایسه میکنم باز خیلی بدتره  از همه بدتره 🙄 اصلا قابل مقایسه نیست

عیب نداره بدی کرده ب خودش بدی کرده

روزگار همیشه ی جور نمی مانه اما شرعی و‌ عرفی شما وظیغه داری بهش احترام بزاری میگم که بزار اون ‌مدیون تو‌بشه 

از وقتی خیلی بچه بودم گزاشت رفت و هیچ وقت ندیدمش ولی همیشه میرم بهش پیام میدم بعضی وقتا نخونده پاک م ...

خیلی مهربونی،  افرین

مطمئن باش خدا در زندگی ات برات جبران میکنه بچه ات پس فر‌دا جبران همه اون کارهای ک اون نکرده انجام میده، پس حتی ب چشم معامله هم بهش نگاه کنی این محبت و احترام جای دوری نمیره، بازنده اون ادمه، چ این دنیا چ اون دنیا،

2706