2733
2739
عنوان

دختر خانومای فوتبالی

1207 بازدید | 17 پست

سلام من یک دختر ده هشتادیم 

عاشق فوتبال و مخصوصا فوتبال ایتالیا (یوونتوس )

اما خود مسی رو هم دوست دارم به خاطر این بارسلنا رو هم می پسندم یک سوال داشتم درباره 

زن رونالدو و مسی که تو هر سایتی می رم نمی دونم 

اگه هستید بگم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول اینکه چرا  مسی اول بچه دار شد بعد ازدواج کرد ؟!!! دوم من تو سایت که در باره زنش می خوندم گ ...

اونا وقتی زیدن میرن سر خونه زندگیشون شاید اصن تا آخر عمر ازدواج نکنن 

ولی مسی ازواج کرد 

و اینکه نخیرم از مسی کوتاه تره حتی با کفش پاشنه بلند

قدش همون ۱۵۷ هس

2740
اونا وقتی زیدن میرن سر خونه زندگیشون شاید اصن تا آخر عمر ازدواج نکنن  ولی مسی ازواج کرد  ...

نه بزن تو نت 

کوتاه هست اما نه در حد 157 من خودم 160 هستم و داداشم 170 خیلی کوتاهم در کنارش ولی زن مسی خیلی بلنده

نه بزن تو نت  کوتاه هست اما نه در حد 157 من خودم 160 هستم و داداشم 170 خیلی کوتاهم در کنارش ول ...

پاشنه کفشاشو یه نگاه بندازید 

بیشتر از ۱۵۷ نیس

نت هیچوقت اطلاعات جسمی سلبریتیا روغلط نمیگه

پاشنه کفشاشو یه نگاه بندازید  بیشتر از ۱۵۷ نیس نت هیچوقت اطلاعات جسمی سلبریتیا روغلط نمیگه

اخه من تو نت زدم  الناز حبیبی رو 153 زده بود اما من خودم باهاش عکس دارم و اون روز که دیدنش هم قد بودیم کفش اسپروت داشت و پاشنه نداشت

عزیزم فرهنگ اونا مثل ما نیست که حتما ازدواج کنی بعد  بچه دار بشی، هر کسی با هر کی بخواد زندگی میکنه و بچه میاره، اگر بخواد بعدا باهاش ازدواج میکنی. 

رونالدو پسر بزرگش رو از رابطه با یه دختر دانشجو تو یه کلاب شبانه داره، که مبلغ زیادی به دختره داد که دیگه پیگیر بچه نشه

دوقلوها رو از رحم اجاره ای داره، دو تاش هم از دوست دخترش، ولی هنوز زن نداره