2733
2734
عنوان

کیا بعد ازدواج خیلی پیشرفت کردن چه تو تحصیل چه شغلی چه مالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 33 پست
از نظر مالی خیلی پیشرفت کردیم و همسرمم پایه و همراهم بود.چیزیکه باعث شد ادامه بدیم ایمان و اعتقادم ب ...

چند ساله ازدواج کردید 

میشه بگید تو کدوم کار هستید و چقدر پیشرفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیشرفتم بعد از ازدواج بیشتر معنوی بود چون از نظر شغلی و تحصیلی به چیزایی که میخواستم رسیده بودم گرچه ...

ایول

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
اینهمه تحصیل  چرا کار نمیکنیدد

قبل از ازدواج شاغل بودم بعد از ازدواج هم مدتی شاغل بودم ولی بیشتر وقتم رو صرف بچه ام کردم و وقتی پسرم سه چهار ساله شد تصمیم گرفتم رشته هایی که علاقه داشتم رو آکادمیک دنبال کنم برای کار کردن وقت دارم هنوز 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
من سوم دبیرستان ازدواج کردم.... همسرم حمایتم میکرد . الان ترم اخر فرهنگیانم.... چون جزو ۱۰ نفر اول د ...

خداروشکر ب عکس شوهرم

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

خواهر من ۲۰ سالگی ازدواج کرد

خودش دانشجو حقوق وشوهرشم فوق لیسانس حقوق بود نه سربازی ونه شغل داشت ونه خونه وماشین ونه پدر سرمایه دار الان خداروشکر هردو قاضی هستن ‌ماشاله خونه وماشین تهیه کردن

آخه فقط تو یکیش در نهایت ادم کار میکنه که 

درسته ولی همیشه که مجبور نیستی یه کار رو بکنی همیشه هم شرایط کار محیا نیست مثلا من قبلا تهران بودم و توی شرکتهای بازرگانی بزرگ کار میکردم ولی بعد ازدواج اومدم شمال و اصلا جایی که نیاز به مثلا تحلیل گر بازارهای مالی داشته باشه وجود نداره ، اما الان هر وقت بخوام میتونم به عنوان معمار کار کنم چون شغل همسرم هم ساخت و ساز هست و مهندس هستن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حقوق پیامنور یا ازاد؟ من بیولوژی خووندم گاهی اوقات میگم برم سراغ حقوق

حقوق پیام میخونم برای ما بچه دارها بهتره که درگیر کلاس نباشیم

ولی اگه علاقه و پیش زمینه نداری توصیه نمیکنم کتابهای پیام نور سنگینه ،آزاد خیلی راحت تر میگیرن

2706