2733
2734

چه اخلاقی چه معنوی 

و چند سالگی ازدواج کردید 

چی باعث شد بعد ازدواج سست نشید و راهتونو ادامه بدید 

آیا همسرتونم هم پا و هم راهتون بود و پیشرفت کرد ؟

و کلا چیدر همفکرید تو اهداف و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیشرفتم بعد از ازدواج بیشتر معنوی بود چون از نظر شغلی و تحصیلی به چیزایی که میخواستم رسیده بودم گرچه بعد ازدواج هم دو تا رشته جدید تحصیل کردم ولی صرفا جهت علاقه شخصی بود

۲۸ ازدواج کردم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
شاغلید ؟ همسرتونم هم پا تحصیل کرده یا نه

الان شاغل نیستم مشغول تحصیلم همچنان

شوهرم بعد ازدواج تحصیل جدیدی نکرد ایشون به همون مدرکی که داشت علاقه مند بود من رشته های مختلف دوست داشتم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

از نظر مالی خیلی پیشرفت کردیم و همسرمم پایه و همراهم بود.چیزیکه باعث شد ادامه بدیم ایمان و اعتقادم بود که همیشه به این معتقد بودم و هستم خدا هیچ وقت برای بنده اش کم نمیخواد و اگه ما کمتر داریم به خاطر سطح فکری خودمونه 

میشه بگید چه رشته هایی تحصیل کردید  

اقتصاد پول و بانکداری ، مدیریت بیمه ، مدیریت کارآفرینی ، معماری ، الان هم حقوق

2706