2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی زیاد کار می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 31 پست
شوهره منم سرکار خودشو میره اسنپم میره .دلم میسوزه برای جوونا هر چی هم کار میکنن در جا میزنن

😭آره بخدا دلم واسه داداشمو شوهرم کبابه شوهرم صبح میره تا ساعت یازده با موتور تو این سرما کار میکنه فقطم درامدش به قسطامون میرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخود کشمش و خرما بسته بندی کن برای جیبش ببره بین روز بخوره  اگه وسعت میرسه 2. 3 کیلو گوشت براش ...

غذایی نمیتونم بهش بدم توی محل کار اولش ماکروویو نداره میگه نمیشه گرم کرد غذای سرد بدش میاد

توی محل کار دوم که مال خودشه ماکروویو داره اگر اونجا بخواد خودشو سیر کنه دیگه شام نمیتونه بخوره با من همین یه وعده رو هم باید جدا بخوریم بعد اونجا فقط میخواد کارشو انجام بده زود برسونه خونه خودشو 

به نظرتون با بچه کوچیک برم پیشش توی محل کار دومش بمونم همونجا هم غذا بخوریم؟ چند روزه به فکرم زده بریم پیشش سخت میشه یه کم ولی از این وضع بهتره فکر کنم 

.

یه دکتری میگفت سرشیر رو زمانی بخورید ک فعالیت زیادی دارید

چون خیلی مقویه...

البته سرشیر طبیعی😐

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738

میوه براش تیکه کن بذا تو طرف 

اجیل 

تنقلات خوب

معجون بش بده جون بگیره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

عزیزم شوهر منم درگیری کاریش خیلی زیاده مول همسر شما کار جدید راه انداخته

گاهی وقت نمیکنه غذا بخوره

من نهارارو براش درست میکنم میبره سرکار

ولی شما میگی نهار نمیبره همسرت

براش اجیل بذار کیک و کاکا درست کن عصرونه بخوره که شام باهم بخورین

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
😭آره بخدا دلم واسه داداشمو شوهرم کبابه شوهرم صبح میره تا ساعت یازده با موتور تو این سرما کار میکنه ...

شغلش چیه

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
2706