2737
2739

عکس لباس فرستادم عکس تیک دوتاخورد اونوقت سلام که قبلش فرستادم یه تیک خورده چرا نوشته تیک دوم نخورده اونوقت عکس تیک خورده 🤔

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنظیماتشو طرف دست زده که کسی متوجه نشه پیام رو میخونه ویس و عکس دو تیک میخوره طرف ببینه ولی براش که تایپ میکنی و متن میفرستی یک تیک میخوره 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2731
تنظیماتشو طرف دست زده که کسی متوجه نشه پیام رو میخونه ویس و عکس دو تیک میخوره طرف ببینه ولی براش که ...

جدی ؟عجب جونوریه این بشر تو تنظیمات تل هس ؟مال من نداره خوبه حالا عکس لباس بود فقط چه محافظه کاره 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر

[QUOTE=174083015]جدی ؟عجب جونوریه این بشر تو تنظیمات تل هس ؟مال من نداره خوبه حالا عکس لباس بود فقط چه محافظه کاره 😂 ...[/QUO

وقتی یک تیک میخوره برا اینکه بفهمی خوندش یا ن یه ویس بفرست براش اونو ببینه اون دو تیک میخوره 😊

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2738
نمیدونم عزیزم من کلا بدشانسم هرکی به پستم میخوره گرگ بارون دیدس فک نکنم ازنوتیف عکسو بتونه ببینه&nbs ...

اره اما شاید دستش خورده سین شده.

تلگرامش اصلی نباشه هم ممکنه رفته باشه تو حالت روح.

البته بعضی وقتا هم تل قاطی میکنه

از عشق تو نفس میگیرم♥️گر یادم نکنی میمیرم💔