2733
2739

من نوبل کینگ دارم توش کیک و شیرینی و پیتزا و فتیر و نون ساندويچ و ....میپزم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
من نوبل کینگ دارم توش کیک و شیرینی و پیتزا و فتیر و نون ساندويچ و ....میپزم

خب پس کاراییش اوکیه بعد راضی هستین  از مارک محصولتون مشکل نداشتین و اینکه المنت از هر دو طرف بالا و پائین داره ؟

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس کاراییش اوکیه بعد راضی هستین  از مارک محصولتون مشکل نداشتین و اینکه المنت از هر دو طرف با ...

بله من کاملا راضی هستم جوجه گردان داره المنت بالا و پایین داره ..به نظرم با فر برابری میکنه

اگه میتونی خوب هزینه کن اون توستر کومتای بخر ظاهرش دقیقا مثل ماکروفره صفحه اش لمسیه فن کانوکش و چراغ هم داره قیمتشم فکر کنم 2میلیون اینا باشه

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2728
بله من کاملا راضی هستم جوجه گردان داره المنت بالا و پایین داره ..به نظرم با فر برابری میکنه اگه میت ...

بله بله همون دنبال محصول خوب میگردم چون فر ندارم 

ممنون از اطلاعاتی که دادین موفق باشی عزیزم  

https://uupload.ir/files/y5j9_screenshot_2021-01-23-20-53-57.jpeg

https://uupload.ir/files/y5j9_screenshot_2021-01-23-20-53-57.jpeg

عزیزم این از توستر منه قیمتش هم یک میلیون دویست

https://uupload.ir/files/s4p5_screenshot_2021-01-23-20-54-32.jpeg

2738
https://uupload.ir/files/s4p5_screenshot_2021-01-23-20-54-32.jpeg

اینم مارک کومتای هست قیمتش 2میلیون و سیصد

اون تاپیک قفله آدم نمیتونه تبادل نظر کنه

همه... همه چیز رو گفتن ولی هیچکس به این موارد اشاره نکرد ولی شما به ۲نکته رفتار پدر و برادر زن داداش استارتر اشاره کردین

زن داداش استارتر از قبل عقد باردار بوده کاملا مشخصه که نه تنها مادره بلکه پدره هم این جریانو میدونستن. 

برای همین بوده که وقتی پدر و مادر استارتر گفتن اینا نامزد بمونن یه مدتی پدر دختره مخالفت کرده که سریع عقد کنن چرا؟  چون کم کم با حالتهای دخترش لو میرفت که بارداره.

برای همین ازشب عقد ۱ماهه که دختره خونه پدر شوهرشه و اگه دقت کنی اسی گفت همش اتاق هستن و شبها صدای رابطشون رو پدر ومادر من میشنون.
باهم میرن حموم یا تو حموم رابطه دارن صداشون میاد. 

اینا برای اینه که بگن ما بعد عقل رابطه داشتیم  برای همینه که پدر دختره تو این یک ماه صداش در نیومده.
۱ماه کامل اونم از شب عقد دختر تو خونه پدرشوهرش باشه با عقل اصلا جور در نمیاد پدره اجازه داده چون ناچار بوده چون خانواده داماد یا بقیه نفهمن دخترشون قبل عقد رابطه داشته و باردار شده پدره از سر ناچاری چیزی نگفته احتمالا برادره که طبیعتا میدیده ولی صداش در نمیومده هم به همین علت بوده. 

و یه مورد دیگه اینکه پدره به دخترش گفته از چشمم افتادی جهاز نمیدم

دختره از اول لباسهاشو جمع کرده اورده خونه پدر شوهره احتمالا از همون اول پدره گفته دیگه نمیخوام ببینمت
یعنی دختر از همون اول از چشم پدره و برادره حتی مادره افتاده. 

وگرنه دوران عقد شاید برای یه سری جالب نباشه ولی تا این حد که ریکشن دارن برادر،  پدر،  مادره دختره تا حدی که دخترشون انقدر کوچیک وحقیر بشه که بهش جهاز ندن فقط در این مورده که دختره از اول رابطه داشته اینا هم گفتن بره اونجا بمونه خانواده داماد لااقل بگن عقد بوده وا داده نه قبل عقد و نامحرم بودنشون.
یه مورد دیگه ام دختره خواسته زرنگی کنه ۱ماه اونجا بوده و گفته من خیلی پریودم منظمه زودتر پریود میشم ولی دیرتر نه سر موعد،  الان یه روز عقب انداختم برم بیبی چک بزنم ببینم باردارم 😑😐 تابلوئه که هم پسره هم خودش از قبل میدونستن که بارداره. 

آخه بیبی چک یک رو از دیر شدن پریود محاله نشون بده غیر ممکنه خون هم حتی نشون نمیده چه برسه بیبی
و جالب اینجاست که استارتر گفت دوتا خطر کاملا واضح و پر رنگ این نشون میده دختره باردار بوده اونم بیشتر از ۱ماه شاید ۴۰،۵۰ روزشه شاید ۲ماه.
من میگن ۲ماه رو هستش

اینکه تو تاپیکهاش استارتر اشاره کرده دختره اومده گفته بهش من فکر کنم باردارم یه روز عقب انداختم از عمد اومده به استارتر گفته وگرنه اول خودش یه بیبی میزد مطمئن میشد باردار هست بعد میومد جار میزد میگفت چه دلیلی داره یک روز عقب انداخته انقدر مطمئن بگه باردارم. 

💯 این روزها بجای شرافت.... از انسانها فقط شر و آفت میبینی❗❗❗

سلام عزیزم

بعد از اینکه اون کامنت رو نوشتم تاپیک رو دیگه دنبال نکردم ولی احتمالش خیلی زیاده که صحبت هاتون درست باشه(ریزبینانه به مسئله نگاه کردید) اما نکته ای هست که شاید قبل از عقد هم با صیغه ای چیزی بهم محرم بودن (شاید هم اینطور نبوده باشه) خدا عالم هست

در کل چیزی که این وسط بیشترین اهمیت رو داره و چیزی که سعی داشتم بگم این بود که تو این وصلت برخورد و واکنش همه غلط بوده و سرنوشت اون بچه نباید قربانی ناراحتی و خشم های دیگران بشه (به هر حال پدر و مادرش الان عقد همدیگه هستن) 

دختر و پسری همدیگه رو میخواستن حالا با تعلل یا مخالفت اطرافیان و ناپختگی خودشون کار به اینجا کشیده از اینجا به بعدش اشتباهات باید جبران بشه (میخواستم بگم بر خلاف نظر استارتر احتیاحی به خرج اضافه و زرنگ بازی و مراسم مجبوری وشتاب زده و ....نیست )و صد البته اگه صحبت شما درست باشه پدر عروس لجاجت و شاید زرنگی بیش از اندازه داره که امیدوارم مسئله شون حل و ختم به خیر بشه