2737
2739
عنوان

به نظرتون قیافش چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 3497 بازدید | 255 پست
بهتر ک خواهرشوهرت دروغ گو نیس برو اصل جنسو پیدا کن اسمشو از نت دربیار ببین سیتی زن کجاس بلکه ب همی ...

من خودم یک عدد مهاجرت کننده هستم خاهر😂😂👐🏻

اوففففف این خو میگن عربه 

مته بدبختم خو همیشه عربی زیر ۱۲ بودم فک کنم باید با زبان ایما و اشاره مخشو بزنم تا شاید رستگار شوم :/

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
😂😂😂😂😂😂 اسی همه رو سرکار گذاشتی🔫😶

نه بابا محض سرگرمی بود به خدا

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یک عدد مهاجرت کننده هستم خاهر😂😂👐🏻 اوففففف این خو میگن عربه  مته بدبختم خو همیشه ع ...

🤣🤣🤣

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

😐😑😐😂😂

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2728
عزیزم من محجبم و معتقد  عکس نمیذارم  ولی بد نیستم  این عکس ۸ سالگیمه https://uup ...

خب هشت سالگی ات خوبه یعنی خیلی خوبه

آفرین که محجبه ای 

خلاصه خدا خودت و شوهرت رو عاقبت به خیر کنه

شوهر منم قشنگه ولی سفیده با چشای عسلی بهش میگم مرد جذاب من منتها من آخرش یاد نگرفتم عکس بذارم وگرنه میداشتم

2740

ولکن باو حالا ک چیزی نشده منه دلقک بسی خندوندمتون حالا اسی عکس داداشتو بذار شاید پسندیدیم😎😜😂😂

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
خب هشت سالگی ات خوبه یعنی خیلی خوبه آفرین که محجبه ای  خلاصه خدا خودت و شوهرت رو عاقبت به خیر ...

لطف دارین 

ممنون 

همچنین 

سلامت  و موفق باشید و عاقبت بخیر🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
ژووووووون😍😍😍😍😂

😂😂❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من خودم یک عدد مهاجرت کننده هستم خاهر😂😂👐🏻 اوففففف این خو میگن عربه  مته بدبختم خو همیشه ع ...

عزیزمممم زبان مشترک همه ملت ها عشقه

شما یه دو بند بالا زانو بپوش عشق خودش با کلهههه میاد😂😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
🤣🤣🤣

راس میگم بوخودااااا🥺📿

راس میگم بوخودااااا🥺📿

وای همونی که یگانه گفتو انجام بده راست میگه با کله میاد😂😂😂

2706