2733
2739
عنوان

دلم مبل میخواد شوهرم نمیزاره😔کی مبل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2658 بازدید | 77 پست
خونه ما هم مبل نداره. البته هیچکسی به خونه ما نمیاد از اول سال تا حالا فقط پدر و مادرم به دیدنم اومد ...

خب من میگم حالا که کسی نمیاد خونمون تا بگیریم 

اخه عین قدیمیا میگه اگه مهمان بیاد و بمونه جامون کوچیکه😒

فقط به خاطر دخترم تو این زندگی موندم،بهش وابسته نیستم ولی دوستش دارم😊😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برو رو مخ شوهرت بگیره البته اگه شرایط پولیش هست اما از نظر من مبل زیاد هم جالب نیست 

اخه دو دلم میگم نگه داریم پولامونو خونه بگیریم ازش خرج نکنیم یبار میگم کو تا خونه پیدا کنیم😖

خب چرا موقع ازدواج پدرت حداقل یه دست مبل نخرید براتون؟

عزیزم ما کلا رسم جهاز نداریم 

باباممم در حد توانش گرفت 

قالی و جارو برقی و یه مقدار لوازم آشپزخونه اونم من نگفتم خودش گرفت

2731
احل بوق هم دوتا مبل دارن 

اره بخدا حالا بیاید راهنماییم کنید چکار کنم

یه تیکه حیاط خلوت داریم اونم اضاف هالمون کنیم و بزرگتر کنیم یا نگه داریم خونه بخریم؟؟

اگه خونتون کوچیکه فک کنم نگیری بهتره ،خونه ما هم کوچیکه منم اصرار کردم خریدیم امروز اووردیم خونه خیلی شلوغ شده با اینکه نیم ست هست ،دوست ندارم ولی چیزی هم نمیتونم بگم😢😢

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
اره بخدا حالا بیاید راهنماییم کنید چکار کنم یه تیکه حیاط خلوت داریم اونم اضاف هالمون کنیم و بزرگتر ...

اگه قبول میکنه فکر خوبیه

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
اگه خونتون کوچیکه فک کنم نگیری بهتره ،خونه ما هم کوچیکه منم اصرار کردم خریدیم امروز اووردیم خونه خیل ...

جدی؟

2738
جدی؟

اره 😒😒

اخه دو دلم میگم نگه داریم پولامونو خونه بگیریم ازش خرج نکنیم یبار میگم کو تا خونه پیدا کنیم😖

خب نگیر اگه مستاجری سخته شوهرتم گناه نداره الان تو این گرونی مبل یه چیز ضروری نیست

2706