2733
2739
نوش جان

فدات هم چنین

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خیلی سخته  من ۱۶ سالگی ازدواج کردم ۱۸ سالگی مامان شدم یه پسر نه ماهه شیطون دارم فقط تونست ...

هییییچوقت دیر نیست چه اشکالی داره باورت میشه من نزدیک ۵ ساله با یکی ارتباط دارم ولی همزمان درسمم میخوندم هیچوقت نگو نمیشه یه برنامه ریزی خوب بکنی عالی پیش میری😍🌷

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
2731
2738
الان خیلی سخته  من ۱۶ سالگی ازدواج کردم ۱۸ سالگی مامان شدم یه پسر نه ماهه شیطون دارم فقط تونست ...

من ۲۰ سالگی پسرم اومد . با وجود پسرم لیسانسمو گرفتم . سعی کن میشه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
وای سرما ابدوغ خیار یخ نمیکنید؟😣

نهه حال میده

بعد همه میریم زیر پتو و کنار بخاری میخوابیم🤤🤤🤤

بعدش

مگه ط میتونی از دستپخت مامان بزرگت دس بکشی الهی قربونششش برم😍🤤♥️👀

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
2706