2737
2739
عنوان

اگه بگن همش دروغ بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 37 پست
بگن نگن من میدونم ۹۰٪درصد دروغن

سلام خوبی حال دلم خوب نی میشه یه نیت کنم جواب بدی؟😧

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چیزایی ک واقعا داره برای خودم اتفاق میفته رم باور نمیکنم:/💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
خخخخ اره   اگه خدا بخواد این دیگه عوضش نمیکنم 😂😂

چشم آب نمیخوره😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

راستش تا حالا داستانی نبوده اینجا که ناراحتم کنه😐

فقط یه زن بابا بودش حرفای اون اعصابمو خورد میکرد

اونم فقط دعا کردم واسه دختره که همیشه حالش خوب باشه و به بهترین جاها برسه بشه خار چشم این یارو🤨

2738
😂😂😂😂😂😂

😛😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
داستانش چی بود؟؟؟خیلی خلاصه لدفاااا❤

من نخوندم اما دوستام که خونده بودن خیلی گریه کرده بودن مثل اینکه همسرش توی خواب سکته زده بود و قوت شده بود

خدایا شکرت 🙏🏻

داستان واقعی از غیرواقعی و میشه تشخیص داد

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

انقدم بدم میاد از اونایی ک یه چیزی میگن دیگ هیچی نمیگن تا صفحه 4و 5 ب بعد ک چی اخه 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706