2733
2739

حالا ما شماليا بيچاره ها هي ميگيم سرده هي ميگيم كرونا ولي كي گوووش ميده همه راه افتادن اومدن جريمه هم حاليشون نيست تازه خيلي ها با افتخار ميگم ما بوديم ما ميريم

اين همه مدت اومدين حالا يه بار درك كنين ما ساكنين و بومي ها رو نياين چي ميشه!؟

منم خیلی خسته شدم دلم می خواد برم‌☹

تو کرونا میزارن کسی بره؟ من که رفتم مجتمع کوثر بابلسر

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ویلا داریم فوقش سند می بریم 😃

پز میدید؟

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
یاد اون اهنگه افتادم 🙂 بوووو سرده کاپشنم کووو 😋

مخصوصا الانه😁 واقعا سرده اینجا

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
نه ،اخه میگی نمی زارن بریم ،میگم سند می بریم فرمانداری نامه میدن .واسه پدر شوهرمه ۲ دنگش ک ب ما می ر ...

هنوز زندس فک کنم هاااا شما تقسیمش کردید  اموالشو.امون از دست هرچی عروس خونوادست

2706