2737
2734

اول بگم که فقط منظورم بعضی از خانومان!نه همشون...

دوروز پیش یه تاپیک زدم راجع به زنداداشم .که زیاد به نظافت خونش اهمیت نمیده.خواستم بگین چجوری غیرمستقیم که اونم ازم دلخور نشه بهش بفهمونم..که همه شلخته های سایت بهم حمله ورشدن 😅

خیلی تعجب کردم و تاسف خوردم از اینکه همچین زنهای بی ادب و بی مسوولیتی هم وجود دارن..من خیلی محترمانه سوال پرسیدم و کمک خواستم‌.ولی اونا انگار منو دشمن خونیشون بدونن .همزاد پنداری کردن و هرچی که لایق خودشون بود به من نسبت دادن.(اونایی که تاپیک قبلی منو خوندن میدونن!...که الان ترکیده)

من شماهارو نمیدونم ..ولی سمت ما به خونواده شوهر به چشم دشمن خونی نگاه نمیکنیم!باهم خیلی خوبیم ..رابطمون عالیه..مشکل و جروبحث داریم ..ولی رابطمونو قطع نمیکنیم..سعی میکنیم حل کنیم..

خیلی وقتا من واسه خونه تکونی میرم کمک خواهرشوهرم ..خیلی وقتا جاریم میاد کمک من!(شاید شما براتون عجیب باشه ولی واسه ما اینچیزا عادیه!)چون دیدگاهمون درسته.

ما عروس نمیاریم که دقش بدیم..میاریم که همدم و همراه داداشمون باشه..هرچی زندگی داداشمون بهتر باشه باعث افتخار خونواده ماست و سرمون بالاست.

عروسامونم خداروشکر همه خوبن چون بدی ندیدن ازمون.

انقد محبت میکنیم که خونواده عروسمون راضی شدن دخترشونو تو ۱۶سالگی عروس ما کنن(درجواب اونایی که براشون قابل هضم نبود که چطور دختر تو این سن ازدواج کرده بعضیها میگفتن لابد بزور گرفتینش🤣بعضیها میگفتن پدرمادرش خواستن نون خور اضافیو رد کنن!)

چون میدونستن جای بدی نمیره..میدونستن اگه یه جایی ایرادی هم داشته باشه ما مث دخترخودمون بهش کمک میکنیم و هواشو داریم.

اما یه خانومی دیشب در جواب من تاپیک زده بود وخیلی بی شرمانه هرچی که لایق خودش بود و بمن و خونوادم نسبت داده بود.که چرا عروس کوچیک گرفتین؟؟؟و اینکه زن هییییچ مسوولیتی تو زندگی نداره و همه چی وظیفه مرده و زن فقط کارش بخور و بخوابه و اگه عشقش کشید و دوست داشت ادامه تحصیل بده و ازاین راه موفق بشه!(که حتی اینم وظیفش نیست)!

و جالب اینجا بود که یه سر به تاپیکاش زدم کلشون موضوع این بود که باشوهرش دعوا و درگیری داشت و مدام کتک کاری!

اونوقت این خانوم که اصلا طرز فکرش و شیوه زندگیش درست نیست اومده و ادعای روشن فکریش میشه!

خب اون مرد بیچاره باهمچین ادمی چطور میتونه کنار بیاد!چه دلگرمی میتونه تو زندگیش داشته باشه؟

اینجوری که مشخصه فقط واسه نیازجنسی زن اون مرد شدی!!

که حتی اگه شوهراونم بخواد باز دادشون درمیاد که تو فقط واسه نیازت منو میخوای!!!

بوی خون میده این تاپیک🤕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بوی خون میده این تاپیک🤕

دقیقـــــــــا

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
یس اخجون دعوا😁

دعوا دوس داری😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

کلا دردودل و راهنمایی خواستن در مورد مسائل خانوادگی تو این سایت اشتباهه

هر کسی از یه نقطه از ایران با یه نوع نگرش و رسم و رسوم و فرهنگ خب معلومه اینطوری میشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

البته کتک زدن زن هیچ جوره قابل توجیه نیست

کتک زدن و خیانت و توهین به خونواده ها هیچ توجیهی نداره این سه تا کار 

کار زنا رو تایید نمیکنم اما این دلیلی واسه بی شرف بودن نیست واقعا

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

من پشت دستمو داغ کردم راجع به عروس هیچی نگم

اینجا عزیزان مدافع یه جوری یه طرفه به قاضی میرن فرصت نمیدن نفس بکشی .اینطور هم روشن فکر تر جلوه میکنن لابد بنظر خودشون ،که با لحن بد جواب میدن

مهمم نیست 😅اینجا اعصابتو از این چیزا خورد نکن

2706