2737
2734

سلام بچه ها
بچه ها چندوقتی تو دایرکتم یه نفر میومد چرت و پرت میگفت مثلا میگفت هه شوهرت ولت کرد و همه چز زندگی منو با جزییات میگفت مثلا شوهرت خیلی بهت سره و این حرفا و چرت وپرت که من بیخیالش شدم به شوهرمم گفتم بعد دیشب دوباره اومد پیام داد. که سلام چطوری زن سابق بهنام  با خنده

بعد من در جواب گفتم به زودی حالتو میگیرم میفهمم چه خری. هستی اونم گفت هه هه اگه بابات پولدار نبود شوهرت تورو صدسال نمیگرفت و شوهرت با صد نفره و میخوای از جزیاتت اندام خصوصی شوهرت بگم 

میگفت اگه به جای این ارایشگاه اون اریشگاه رفتن و یه روز بافت یه روز کاشت ناخن یه روز بلوند کردن یه روز مشکی کردن شوهرت و میچسبیدی انقد. نمیرفت باجنده ها ی دیگه 

(اینم بگم بچه ها شوهر من خیلی من و دوست داره و من خیلی بهش اعتماد دارم خوش قیافه هست ولی مسولیت پذیره لاشی نیست اصلا ولی به خاطر عصبی بودنش من ازش فرار میکنم قیافمونم در حده همه میگن  ) 

میگفت اندفعه هوسش و کردی بگو حتما ک ا ن د و م بذاره

بچه ها مطمعنصدرد صد شدم که دخترخاله شوهرمه خیلی با مامانش از اول حسود بودن واینکه شوهرم گفت خواهرش به اون گفت ما داریمجدا میشیم هیچکس دیگه خبر. نداشت غیر. از اون 

بعد پیجی که باهاش به من دایرکت داده بود همش عکس پیج اصلی اون میومد زیرش در صورتی که من اصلا فالوش ندارم اخرش من بهش گفتم چنان بشونمت سره جات که اندازه سنت گوه بخوری که منو بلاک کرد از. ترسش پیجرم دی اکتیو کرد بعد امروز من اومدم به پیج اصلیش اینارو دادم  الان عکس اسکرین میذارم که خاله شوهرم با ویس فحش بهم داد انقد ترسیده بود سریع ویسارو پاک کرد بعدم منو بلاک کرد و اصلا منکرش نشد که دخترش اینکارو کرده

وای چه حسود خدا انشالله از صحنه روزگار محو کنه حسودا و خونه خراب کنا رو الهی آمین🙏🏻

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم واسه اثر نکردن حیله دشمنا و حسودا یه دعاهایی هست بخونید مدام

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2738
2706