2737
2734
واقعا؟ تو چه مدتی؟ منم میخوام کالری شماری کنم، پس امیدوار باشم

حتما امیدوار باش، من قبلا هم چندین سال قبل وزن کم کردم اما واقعا حس خودکشی بهم دست داد😐 صورتم هم خیلی بد می شد ولی این بار راحت وزن کم کردم. حتما روزی 8 لیوان آب هم بخور تا صورتت کمتر لاغر بشه. خدا این خانم بامداد خمار رو خیر بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما امیدوار باش، من قبلا هم چندین سال قبل وزن کم کردم اما واقعا حس خودکشی بهم دست داد😐 صورتم هم خی ...

منم رژیم زیاد گرفتم ولی هر بار کلی سختی میکشیدم اخرشم بعد چند وقت دوباره همه وزنم برمیگشت بیشتر از قبلشم میشد 

الانم میخوام باردار بشم انقد چاقم مجبورم صبر کنم تا لاغر بشم 

باشه حتما اب میخورم مرسی عزیزم. خانم بامداد خمار کی هستن؟

2728
حتما امیدوار باش، من قبلا هم چندین سال قبل وزن کم کردم اما واقعا حس خودکشی بهم دست داد😐 صورتم هم خی ...

این سری صورت تون لاغر نشد . منم سری قبل صورتم خیلی لاغر شده بود . تازه باز شروع کردم چیکار کنم باز لاغر نشه

منم رژیم زیاد گرفتم ولی هر بار کلی سختی میکشیدم اخرشم بعد چند وقت دوباره همه وزنم برمیگشت بیشتر از ق ...

تاپیک لاغری می ذاره، سرچ کنی تاپیک هست، البته من دقیقا مثل تاپیک ایشون عمل نکردم. اونا یه روز در هفته خام خوری گیاه خوری می کنن دو روز فست دارن و... من فقط کالری رو طبق تاپیک ایشون در نظر گرفتم که میشه وزن ضربدر 20 منهای 100 و سعی کردم میانگین کالری هفتگیم تو این حدود باشه، از اپایی که گفته بودن دقیقه مثل مانکن و کرفس استفاده کردم (من مانکن داشتم بدون اشتراک) روزی 8 لیوان آب رو نوشیدم و... آخه من قبلا رژیم که گرفتم خیلی پرفشار شروع می کردم و اصلا خوب نبود هم صورتم خیلی لاغر میشد هم بدنم ضعیف میشد راستی ویتامین هم حتما بخور 

2740
این سری صورت تون لاغر نشد . منم سری قبل صورتم خیلی لاغر شده بود . تازه باز شروع کردم چیکار کنم باز ل ...

یادآور نوشیدن آب نصب کن حتما حداقل روزی 8 لیوان آب بخور. نه خدا رو شکر خیلی کم که خب طبیعیه. ویتامین بیوتین و ای هم خوبه من می خورم هفته ای یکی دو بار

2706