2737
2734

سلام من هفته پیش از دادم دوشنبه ۷۷ بود امروز رفتم ازمایش دادم ۸۰۵ بود به نظرتون خوبه ؟ استرس خارج رحمی دارم میشه کمکم کنین

نه عزیزم خوبه بنظرم 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خیلی میترسم فردا باید برن سنوگرافی استرس دارم 

استرس برات سمه الکی به نینیت استرس نده

واسه منم دعا کن مامان شم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
منم خارج از رحمی داشتم همش لکه بینی داشتم بتا زیاد بالا نمی رفت کتف درد و گردن درد شدید داشتم 

نه من لکه بینی و درد شونه ندارم فقط زیر شکمم و گاهی پهلو و کمرم درد میکنه واسه همین خیلی ناراحتم 😔

سونو داخلی نرفتی منم چندین بار رفتم چیزی پیدا نبود تا آخرین بار تابید کردن خارج رحمه تو نگران نباش و استرس نداشته باش بتا از من خیلی بالاتره ان شاالله که خارج از رحم نیست

خدایا شکرت،،،❤️❤️
2738
سونو داخلی نرفتی منم چندین بار رفتم چیزی پیدا نبود تا آخرین بار تابید کردن خارج رحمه تو نگران نباش و ...

بتای تو‌چقدر بود عزیزم ؟؟ کاش بشه استرس نداشته باشم اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم 

اصلا بهش فکر نکن عزیز البته میدونم که خیلی سخته نمیشه بهش فکر نکرد. ذهن منم همش درگیرش بود خیلی اذیت شدم . ان شاالله مشکلی نداری عزیزم

خدایا شکرت،،،❤️❤️

بتا هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه. بتا رو برات حساب میکنم یکم روندش کردم. همون آزمایشگاه رفتی دیگه؟؟

دوشنبه ۸۰

چهار شنبه ۱۶۰

جمعه ۳۲۰

یکشنبه ۶۵۰

حالا برا شما شنبه ۸۰۰ بوده پس رشدش خوبه. چند پری هستی؟

زیر ۱۰۰۰ چیزی دیده نمیشه . ولی احتمالا تا فردا دیگه بالای ۱۰۰۰ اومده. فقط ساک باید دیده بشه دیده نشدم عیب نداره. هنوز فرصت داری

سابقه سقط داریم گلم؟

پسرم، معجزه زندگی من🤩
بتا هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه. بتا رو برات حساب میکنم یکم روندش کردم. همون آزمایشگاه رفتی دیگه؟؟ دوش ...

من ماه پیش پریود نشدم از دادم ولی منفی بود ۲ بار بعدشم بی بی چک زدم منفی بود بعدش رابطه داشتم ۱۳ ۱۴ دی ماه بعد ۲ هفته ازمایش دادم ۷۷ بود بعد ۵ روز ۸۰۵ بود ، ولی همون ازمایشگاه نبود الان باید چیکار کنم ؟؟ 

اصلا بهش فکر نکن عزیز البته میدونم که خیلی سخته نمیشه بهش فکر نکرد. ذهن منم همش درگیرش بود خیلی اذیت ...

اره عزیزم خیلی دارم اذیت میشم خدا به من رحم کنه ، برام دعا کن عزیزم 

بتا هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه. بتا رو برات حساب میکنم یکم روندش کردم. همون آزمایشگاه رفتی دیگه؟؟ دوش ...

اره گلم یه بار سقط داشتم ولی افتادم از پله ها چند روز بعد سقط شد خیلی هم افسرده شده بودم الان خیلی میترسم 

2706