2737
2734
عنوان

جواب این حرف مادر شوهرمو چی بدم اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 56 پست

😐باز هم دعوا عروس و مادرشوهر😐طبیعیه قدیم طرف6 تا بچه داشته میگفتن اجاقش کوره😐

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه دیگه میره به شوهرم میگه  شوهرمم عشق بچه هست .و حرف گوش مامانش

عااااا 

فوری نمیاد حاملت نمیکنه که 

یکم سیاست داشته باش

تو خلوتتون با زبون نرمش کن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بگو همین یکیم به زور اوردم دیگه عمرا به بچه دار شدن فک کنم 

شهر غریبم 

اوضاع مالیم افتضاحه 

شوهرمم اصلا کمک نمیکنه .سر زایمانمم مردم به معنای واقعی

خواهر شوهرمم خوش زا بوده میگه باور نمیکنم زایمان درد داشته باشه تو لوس هستی 

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

من دوسال بعد عروسیم حامله شدم همش به من میگفت نازایی بعد که بچه اولم به دنیا اومد از شی که گرفتمش دخترم به دنیا اومد الان میگه بسه ها دیگه بچه نیاری منم گفتم اونقد بچه میارم که به کسی که خودش بچه نمی خواست نازا نگی 

2738
عااااا  فوری نمیاد حاملت نمیکنه که  یکم سیاست داشته باش تو خلوتتون با زبون نرمش کن

موقع عمل چی 

شاید قبلش  بگه باشه یه دونه بیشتر نمیخوایم اما اگه الان حامله بشمم ذوق میکنه

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
موقع عمل چی  شاید قبلش  بگه باشه یه دونه بیشتر نمیخوایم اما اگه الان حامله بشمم ذوق میکنه

مگه جلوگیری نمیکنی😐

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706