2733
2739

با داداشش که ۱۳ سالشه خیلی دعوا میکنن همش دخترم گریه میکنه جیغ میکشه اصلاً کم هم نمیاره😳جواب به جوابشو پس میده از وقتی توخونه به خاطر کرونا موندیم اینطور شده هیچ سرگرمی به جز برنامه های کودکش وبازی باکامپیوتر نداره میگه چرا شب میشه از شب بدم میاد ولی صبحا با خوشحالی بیدار میشه ومیخنده می ترسم این زود رنجیش باعث بلوغ زود رس بشه دخترای شمام همسن دخترم هستن اینطورین؟چیکار کنم؟

زودرنجی بلوغ زودرس ربط دارن🤔🤔🤔؟؟؟؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خونه موندن اصلا واسه بچه ها خوب نیست اصلااا

ببرش تو فضای باز بچه باید هم تو طبیعت بره هم بدو بدو کنه و فعالیتش بالا باشه هم با همسنو سالاش بازی کنه دیگه اینا رو شما خودت بهتر از من میدونی قطعا

حداقل برید فضای باز که کسی نیست بزار بازی کنه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

احتمالا هرچی خواسته بهش دادی 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2738

دعوا میکنن ببین مقصر کیه اونو تنبیه کن ن ک انتظار داشته باشی چون دختره همش کوتاه بیاد هیچی نگه اینجوری خیلی بدتره روز ب روز لجباز تر میشه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

وجودش پر از خشمه حتما شما یا برادرش باهاش دعوا میکنید؟؟ خودتون باهاش بازی کنید و باهاش وقت بگذرونید تا انرژی های منفیش تخلیه شه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
نمیدونم بخدا از تو همین نی نی سایت شنیدم یکی هم دیدن فیلم های ماهواره

چیه این حرفهای چرند عیب رو بچه ات میذاری؟ اروپاییها بخاطر نژادشون معمولا دخترهاشون ۱۴ ۱۵ سالگی بالغ میشن اونوقت عربها بخاطر نژادشون دخترها خیلی زود ۱۰ ۱۱ سالگی اگه به فیلم باشه که پس اونا نباید فیلمهای مارو ببینن

بچه است دیگه همه جا تعطیله تفریح ندتره بهونه گیر شده همین

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706