2737
2734

دخترم بیمه پاسار گاده یساله پرداخت کردم میخوام انصراف بدم پولمو پس میدن؟ 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا کل پولتو که پس نمیدن حداقل باید پنج سال پول بریزی تا به سود کردن برسه تازه اینکه بیمه بانک که نیست پول بریزی بعد بخوای بری پولتو پس بدن

بیمه در مقابل حوادث شما رو ساپورت میکنه حالا درسته خداروشکر تو این یه سال اتفاقی نیفتاده ولی اگه خدای نکرده چیزی میشد بیمه باید به شما غرامت میداد اینم باید در نظر بگیرین

بیمه فقط سوددهیش نیست که، الان بری مثلا ۵۰۰ ریخته باشی ۱۰۰ تومانش رو بهت بده ضرر میکنی به نفعت هست واریز کنی حیفه جمعش نکن