2733
2739
عنوان

تورخدا اطلاعی درباره‌ی پسوریازیس دارید کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 37 پست
دختر منم داره دکترم بردمش بهتر نشده روی مچ پاهاشه می خاره و زخم میشه همیشه باید چربش کنه با ویتامین& ...

خدا شفاش بده . میگن ک استرس نداشته باشه و رژیم غذایی رو رعایت کنه بیماری خاموش میشه 

قزوین هستیم . اره اکه جواب میده میریم

من برای مشکلی میرفتم بیمارستان سینا ک خانومی رو اونجا دیدم کل بدنش پسوریازیس بوذ میگفت شب با لباس و رختخواب تمیز میخوابه و صبح همش خونیه

خونریزی داشت زخماش

یه مدت اومد بیماریتان برای اشعه uv

خوب شد

زخماش کلااا بسته شدن

حالا من میگم توی شهر خودتون بپرس ببین این دستکاهو دارن یا نه

اگر داشت بیارینش بیمارستان سینابرای اون دستگاه

اول باید دکتر ویزیتش کنه و بعد دستگاه رو تجویز کنه براش

سعی کنین ویتامین هایی ک برای پوست خوبه رو استفاده کنه استرس نداشته باشه

پوسته پوسته هاشو نخارونه و زخم نکنه

با کرمی ک دکتر مناسب میدونه براش چرب کنه و با صابونهای ملایم و بدون عطر اون قسمتو بشوره

از بالش با روبالشی پلاستیکی ک باعث عرق کردن میشن استفاده نکنه جنس رختخوابش پلاستیکی نباشه لباس پلاستیکی نپوشه

نخی و پشمی استفاده کنه 

جنسای نرم

من اینا ب ذهنم‌میرسید ایشالا ک خوب میشه استرس نداشته باشین

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای مشکلی میرفتم بیمارستان سینا ک خانومی رو اونجا دیدم کل بدنش پسوریازیس بوذ میگفت شب با لباس و ...

خیلی ازتون ممنونم که راهنمایی میکنید . وای بنده ی خدا ایشالله برای این مریضی درمان پیدا بشه 

2728
خدا شفاش بده . میگن ک استرس نداشته باشه و رژیم غذایی رو رعایت کنه بیماری خاموش میشه 

ممنون عزیزم انشاالله خواهر شما هم بهتر باشه استرس که دیگه الان تو سن بلوغه و دنبال لج و لجبازی متاسفانه

با هم مهربان باشیم ♥️
میشه لطفا شماره و آدرس بدید خیلی ممنون میشم  خفیف بود مال ایشون؟

میپرسم میگم ولی این بیماری قابل درمانه.با اصلاح مزاج بدن

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
حتما پخش میشه ؟ مدت طولانی هست که فقط پشت گردنشه

مال من از بچگی فقط داخل گوشم بود میرفت میومد حتی دکترا تشخیصش هم نمیتونستن بدن که پسو هست تا اینکه زایمان کردم یکماه بعد زایمان زانوم درگیر شد بعد زانوی دیگه و الانم ارنج دستم موقتی خوب میشه برمیگرده ولی مصرف دائم دارو بع کنترلش کمک میکنه من کلا خیلی بی حوصله ام تو مصرف دارو و زود قطعش میکنم بیمارستان رازی تهران کارشون حرف نداره مخصوصا دکتر حمزه لو حتما مراجعه کنید نتیجه میگیرید 

2740