2733
2739
عنوان

تورخدا اطلاعی درباره‌ی پسوریازیس دارید کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 37 پست
نه گلم، روش زندگیش تعیین میکنه ک بروز کنه یا نه. که درموردش توضیح دادم، نگران نباش تقریبا بیماریه شا ...

خیلی ازتون ممنونم عزیزم 

استرس همیشه داره فکر کنم ب خاطر همینه از بین نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر ها ک اصلا نمیدونن چیه یکی میگه پسوریازیس یکی میگه قارچه . جایی سراغ دارید برای طب اسلامی؟

اگز همدان هستی بیمارستان سینا بخش پوست مراجعه کنید

یه دستگاه اشعه دارن ک برای پسوریازیس عالیه

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
خیلی ازتون ممنونم عزیزم  استرس همیشه داره فکر کنم ب خاطر همینه از بین نمیره

متاسفانه بدترین چیزه، تا زمانی ک استرس هست اونم هست،بگو ورزش کنه و اعصابشو اروم نگه داره همون قسمت پشت گردن هم کم کم میره 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
دکتر ها ک اصلا نمیدونن چیه یکی میگه پسوریازیس یکی میگه قارچه . جایی سراغ دارید برای طب اسلامی؟

هومیوپاتی درمان میکنه این بیماری رو

یه کاربری بود اسمش یادم نیس میگف پسوریازیس داشته با هومیوپاتی درمان کرده

متاسفانه بدترین چیزه، تا زمانی ک استرس هست اونم هست،بگو ورزش کنه و اعصابشو اروم نگه داره همون قسمت پ ...

واقعا ممنونم ب خاطر آرامشی ک میدید . یکی از دوستان گفتن تو بدنش ممکنه پخش بشه واقعا استرس گرفتم 

فقط گردنشه بدنش نیست 

میدونم عزیزم اول فقط یکجامیزنه بعد ک بیماری عود کنه ب بقیه بدن هم سرایت می‌کنه پیش متخصص خوب ببرین وهر دارویی مصرف نکنین براش ک بدترنشه

2740

دختر منم داره دکترم بردمش بهتر نشده روی مچ پاهاشه می خاره و زخم میشه همیشه باید چربش کنه با ویتامین 

بدنشم خارش داره ولی بیشتر توی پاهاشه 11 سالشه

و 3 ساله درگیر شده خیلی ناراحتم توروخدا براش دعا کنید برطرف بشن

طب سنتی هم بردم گفت باید سردیجات رو حذف کنید فست فود غذای کارخانه ای لبنیات

و دارو داد بهتر شد

ولی تا ول کرد برگشت 

با هم مهربان باشیم ♥️