2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

6

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
عوض شدم

ب نظرت چیکار کنی حالت خوب میشه ؟! 

همون کارو بکنی تنبلی و نا امیدی رو بزار کنار 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2728
ب نظرت چیکار کنی حالت خوب میشه ؟!  همون کارو بکنی تنبلی و نا امیدی رو بزار کنار

ارادم ضعیف شده 

چن بار سعی کردم اما نشده

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738

من از خودم کمو بیش راضی هستم اتفاقاً ولی هرکسی هم که بامن بوده خیلی راضی بوده و دعام کرده 😊😊😊😊 یکم از خودم تعریف کنم 😉😉😉

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
ارادم ضعیف شده  چن بار سعی کردم اما نشده

فقط رو اعتماد ب نفست کار کن . ورزش عالیه رقص خیلی خوبه 

اهنگ منفی گوش کردن رو کم کن 

ی تغییر زیبا تو چهرت بده 

اعتماد ب نفست رو قوی کن 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

من از ۲۰ ب خودم ۱۷میدم

همچیم عالیع فقط یکم تنبل شدع بودم ک چنروزع دوبارع درسمو شروع کردم ومیخوام بخونم براکنکور..ترک تحصیل کردع بودم بخاطر اموزشگاع

ک خداروشکر میخوام امسال هم مزون بزنم هم کنکور قبول شم.

اخلاقمم میگن خوبع همش رولبام خندس وهمرو شاد میکنم

به خودم منفی هزار میدم

اصلا از خودم راضی نیستم

نه اخلاق دارم

نه اشپزیم خوبه

نه حوصله خونه داری و بچه داری  و شوهرداری دارم

حتی دیگ حوصله خودم هم ندارم

تنها حرکتی که زدم این بود که شاغل شدم

دیگ هیچ حرکت خاصی تو زندگیم نزدم بیشتر خوابم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
فقط رو اعتماد ب نفست کار کن . ورزش عالیه رقص خیلی خوبه  اهنگ منفی گوش کردن رو کم کن  ...

اعتماد ب نفسم خوبه 

رقص و ورزشم هر روز دارم

کلا از این نظرا اوکیم 

اما قبلا عالی بود 

قبلا لذت میبردم از زندگیم الان نه 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706