2733
2739
عزیزم فشار اقتصادی زیاده شوهرت قبلن دست و دلباز بوده راحت خرج میکرده الان نمیتونه همش تو ذهنش دنبال ...

عزیزم اون میگه فقط بخوریم و بپوشیم من واسه زایمانم دیشب یه وام خونگی نوشتم ک قرارشد روز زایمان بدش خرج بیمارستان ومخارج بچه بکنیمش بعد این دیشب قبول کرد الان زده زیرش بعد میگه بشرطی ک ۲تومنش مال من باشه باهاش لباس بخرم بخدا یه ماه پیش یه کاپشن گرفت ۹۰۰تومن 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اون میگه فقط بخوریم و بپوشیم من واسه زایمانم دیشب یه وام خونگی نوشتم ک قرارشد روز زایمان بدش خ ...

میدونم چی میگی من دارم میگم از منظر خودش مثلا کم اورده چون دوست داره مثل قبلا بیشتر ازینا بریز بپاش کنه خرج کردن دوست داره اما الان با این گرونی ها نمیتونه و فک میکنه شما تصمیماتی که میگیری باعث میشه اون نتونه خوشحال بشه و کارهایی که دوست داره بکنه 

من نمیگم کارش درسته یا نه فقط میگم علتش میتونه این باشه بنظرم یه مدت اصلا از نظر مالی کاری بهش نداشته باش فقط بگو این قسط این مثلا قسط لباس خرج بیمارستان خرج خونه حالا خودت الویت بندی کن من کاری بهت ندارم ببین چکار میکنه سعی کن بحث مالی باهاش کم کنی

محتاجم به دعا