2737
2739
عنوان

سوالات رایج در اینستاگرام

| مشاهده متن کامل بحث + 25626 بازدید | 167 پست
انجام وظیفه بود سارا خانم من در خدمتتون هستم. موفق باشید
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جناب صابری. شبتون بخیر. یکبار دیگه مراتب تشکر و خوشحالی خودمو بخاطر حضور شما اعلام میکنم که لطف میکنید دوستان و منجمله خود بنده رو در موضوعات مختلف راهنمایی میکنید. جسارتا مشکلی که بنده دارم اینه : حدود 10 یا 15 روز قبل بخاطر فالو زیاد در اینستا , از فالو کردن منع شدم و تصور میکردم بعد یک هفته مجددا درست میشه اما نشد. البته طی این مدت پست های بقیه رو لایک میکنم و حتی بعضی مواقع کامنت هم میذارم.همچنین از همون ابتدا هی عمل فالو کردن رو مکررا انجام میدادم که ببینم درست شده یا نه که تا الان هم درست نشده. ورژن اینستای من 7.6.1 هست.به این علت آپدیت نمیکنم که در قسمت نظرات کافه بازار میبینم کاربران از نسخه جدید اینستا گله و شکایت دارن. حالا بنظرتون کاری میشه انجام داد که بازم بتونم فالو انجام بدم یا نه؟ضمنا بار اوله که چنین مشکلی برام پیش اومده. پیشاپیش ممنون بخاطر پاسخگویی شما.
مشاوره رایگان خرید طلا | مولف کتاب "چگونه طلا بخریم؟" | پیج اینستاگرام : https://www.instagram.com/mastergold.ir/ | کانال تلگرا م : https://tlgrm.me/mastergold4u | آدرس سایت ما: http://mastergold.ir/
درود بر شما جناب ایمان دوست عزیز از حسن نظر و ابراز لطف شما بزرگوار قدردانی میکنم. بنده انجام وظیفه کردم و همیشه سعی بنده این بوده که در حد سواد کمک و راهنمایی خدمت دوستان محترم داشته باشم. درباره مشکل شما باید عرض کنم در ضورتی که پشت سرهم افرادی را فالو کردین تا چند ساعت قادر به فالو نخواهید بود که این مشکل پس از چند ساعت رفع میشود. اگر تعداد فالوی شما از حد مجاز بیشتر باشد (بستگی به میزان تعداد فالو دارد ) یا باید به همان اندازه که فالو کردین آن افراد را آنفالو کنید که پس از مدتی (3 تا 7 روز) مشکل رفع میشود. یا اینکه کلا عمل فالو از شما سلب میشود و اکانت شما محدود خواهد شد. در صورتی که برای چندمین بار فالو زیادی انجام دهید(نه بیش از حد مجاز) اکانت شما مسدود می شود که راهی برای رفع مسدودیت اکانت وجود ندارد. پیشنهاد می کنم اینستاگرام را آپدیت کنید و چند روز فعالیتی انجام ندهید (حدودا 3 روز) اگه مشکل حل نشد به همان اندازه آنفالو کنین که امیدوارم مشکل رفع شود. برای اطمینان با فیلتر شکن هم تست بفرمایید. در غیر اینصورت این مشکل حل نخواهد شد تا زمانی که اینستاگرام محدودیت را تغییر دهد! موفق باشید
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 
2728
سلام جناب صابری شباون بخیر واقعا ممنون از راهنماییتون خوشبختانه با آپدیت کردن مشکل رفع شد و اینستام صحیح و سالمه و هیچگونه باگ یا ایراد خاصی هم نداره. سوال دیگه ای دارم از حضورتون.در هر ساعت مجاز به چند تا فالو هستیم که دیگه مشکلی پیش نیاد؟
مشاوره رایگان خرید طلا | مولف کتاب "چگونه طلا بخریم؟" | پیج اینستاگرام : https://www.instagram.com/mastergold.ir/ | کانال تلگرا م : https://tlgrm.me/mastergold4u | آدرس سایت ما: http://mastergold.ir/
سلام دوست عزیز جناب ایمان خوشحالم که مشکلتون حل شد. خدمتتون عزض کنم در اینستاگرام هر کاربر می‌تواند بر اساس تعداد فالوورها، فالوئینگ داشته باشد. برای مثال اگر هیچ‌کس شما را فالو نکرده باشد، شما تنها قادر به فالو کردن 600 نفر خواهید بود. این رقم بر اساس تعداد فالوئر‌های شما متغیر خواهد بود. بنابراین اگر شاهد چنین مشکلی بودید، اقدام به افزایش فالوئر‌های خود (10 الی 12 نفر) کرده و سپس پیج‌های مورد نظر را فالو کنید. موفق باشید
با سلام مجدد خدمت شما جناب صابری. واقعا ممنونم ازتون. امیدوارم بتونم جبران کنم.
درود بر شما جناب ایمان عزیز خواهش می کنم انجام وظیفه بود قربان
2738
اینستاگرام همانند سایر شبکه‌های اجتماعی دارای قابلیت پخش خودکار ویدیو است که این موضوع برای برخی از افراد چندان جالب نیست و دوست دارند آن را بنابه دلایلی غیرفعال کنند. در طول سال‌های گذشته تمام شبکه‌های اجتماعی به‌قابلیت پخش خودکار ویدیو در حین مرور پست‌های مختلف مجهز شدند. با وجود اینکه بسیاری از کاربران از این ویژگی استقبال می‌کنند، اما در مقابل شاهد برخی انتقاد‌های تند نیز در این خصوص هستیم. آن‌ها معتقد هستند که پخش خودکار ویدیو باعث می‌شود تعداد نمایش چنین پست‌هایی به‌صورت مصنوعی افزایش یابد. حال توسعه دهندگان در سرویس‌های خود امکان غیرفعال کردن این ویژگی را نیز قرار داده‌اند که در این صورت ویدیو‌ها در حین مرور پست‌ها اجرا نمی‌شوند و کاربر در صورت تمایل، می‌تواند ویدیو مورد نظرش را مشاهده کند. در کنار تمام اتنقاد‌هایی که برای این قابلیت ارایه شده است، یکی از اصلی‌ترین مشکلات این ویژگی به‌افزایش مصرف داده باز می‌گردد. به این صورت که با اجرای خودکار هر ویدیو بدون اینکه کاربر مایل به‌تماشای آن باشد حجم قابل توجهی از ترافیک وی مورد استفاده قرار می‌گیرد و این موضوع برای کاربرانی که از طرح‌های محدود اینترنت استفاده می‌کنند بسیار مهم است. با وجود اینکه بسیاری از شبکه‌های اجتماعی امکان غیرفعال کردن کامل ویژگی پخش خودکار ویدیو را دارند اما متاسفانه غیرفعال کردن کامل این ویژگی در اینستاگرام وجود ندارد و کاربر تنها قادر است تا پخش ویدیو‌ها را در حین استفاده از شبکه داده (اینترنت سیمکارت) غیرفعال سازد. البته این تنظیمات تاحدودی دشوار است و برای غیرفعال کردن پخش خودکار ویدیو باید کارهای زیادی را انجام داد. در ادامه آموزش غیرفعال کردن پخش اتوماتیک ویدیو برای اندروید و iOS قرار گرفته است. مشاهده مطلب آموزش غیرفعال کردن پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام عضویت در کانال | عضویت در انجمن | عضویت در گروه
چگونه ویدیوها و عکس‌ها را در اینستاگرام دانلود کنیم ؟ شبکه‌‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام از محبوبیت خاصی برخوردارند و در ایران هم کاربران زیادی دارند. اما شاید برای شما نیز پیش آمده که خواسته‌اید عکس یا ویدیویی را از این شبکه‌ی اجتماعی ذخیره کنید که البته اینستاگرام این اجازه را به صورت پیش‌فرض نمی‌دهد؛ با این حال راه‌هایی برای ذخیره‌ی تصاویر و فیلم‌های دلخواه اینستاگرامی وجود دارد که در ادامه با تعدادی از آنها آشنا خواهیم شد. شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام، سرویس به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم است که در بین پلتفرم‌های به اشتراک‌گذاری لحظات زندگی کاربران با دوستان و خانواده، جزء محبوب‌ترین‌ها به حساب می‌آید. در ماه سپتامبر گذشته این سرویس روزانه ۴۰۰ میلیون کاربر با بیش از ۸۰ میلیون تصویر به اشتراک گذاشته شده داشته است. ماه قبل هم اینستاگرام ادعا کرد که تعداد کاربران هندی فعال دو برابر سال پیش بوده‌اند. اما آیا تا به حال خواسته‌اید فیلم یا عکسی را از اینستاگرام دانلود کنید؟ راهش را پیدا کردید؟ همانطور که می‌دانید این شبکه‌‌ی اجتماعی به علت حفاظت از حقوق کاربرانی که عکس‌ها را در این برنامه‌ به اشتراک گذاشته‌اند، فقط به کاربران امکان ارسال یا به اشتراک گذاری عکس‌ها و فیلم‌ها را می‌دهد و اجازه ذخیره یا دانلود آنها را نمی‌دهد. اما روش‌هایی هست که بتوان ویدیوها و عکس‌هایی که می‌خواهید را در اینستاگرام ذخیره کنید. مشاهده مطلب چگونه ویدیوها و عکس‌ها را در اینستاگرام دانلود کنیم عضویت در کانال | عضویت در انجمن | عضویت در گروه
چگونه ویدیوها و عکس‌ها را در اینستاگرام دانلود کنیم ؟ شبکه‌‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام از محبو ...

سلام هستید؟یسوال راجب اینستا دارم لطفا اگ اومدین لایکم کنید بدونم

پسورد اینستامو فراموش کردم بعد ایستامم پاک کردم چجور برم دوباره تو اکانت قبلیم؟

میشه برا منم یه صلوات بفرستید فداتون👄

سلام. آقای صابری ، یکی از دوستام منو بلاک کردم منم ابنستا بلاکش کردم. الان هر کاری میکنیم نمیتونم همدیگه رو آنبلاک کنیم. روشهایی که گفتن انجام دادیم اما نشد. یه سوال دیگه چطور توی دایرکت اینستا گروه بسازیم شاید از این روش که میگن یه نفر سوم میتونه گروه تشکیل بده ، بشه. ممنون میشم کمکمون کنید. 

سلام و خسته نباشید

ممنون میشم به سوال من جواب بدید آقای صابری

میخواستم بدونم اگه کسی رو در اینستاگرام بلاک کرده باشم و بعد مدتی آنبلاک کنم و صفحشو ببینم و دوباره بلاک‌کنم و ‌صفحش هم عمومی و بازه، اون میفهمه؟؟

سلام اقای صابری. 

من اینستایی که نصب بود رو uninstall کردم، بعدش هر چی سعی کردم دوباره اینستا رو نصب کنم نشد که نشد !

پیغام app not installed میده همش. 

همه راه هایی که تو سایت ها بود رو برای رفع مشکل انجام دادم وای فایده ای نداشت. 

لطفا کمکم کنید. دیگه نمی دونم چیکار کنم   

دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
2706