2733
2739
عنوان

دوست پسزم هر چی میشه عشق اولمو میاره وسط

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 22 پست
اره ولی رل داره

چند سالته؟ خب بهش بفهمون. نه که مستقیم بری بگی دوست دارم. یه جوری که بفهمه ازش بدت نمیاد مثلا. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
توکه انقد دوستش داری شانستو امتحان میکردی😶

نه خب عمرا داداشم نمیزاشت باهم باشیم 

هم من دخترم پسر باید پیش قدم میشد

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته؟ خب بهش بفهمون. نه که مستقیم بری بگی دوست دارم. یه جوری که بفهمه ازش بدت نمیاد مثلا. 

یه جورایی باهم صمیمی بودیم قبلا ولی یهو عوض شد فهموندنم فایده نداره هرزس با کلی دختر میپره الانم رل داره

2728
با او چرتو پرت هایی که گفتی هم دیگه اگه ادامه بدی تا اخر عمر میکوبه صورتت 😒

اره خب یه چیزایی گفتم ولی اینم دیگ کوتا نمیاد هی میگ عشق اولت فلا🤦🏻‍♀️الانم سر همین عشق سابق باهام لجه😒😑

نه خب عمرا داداشم نمیزاشت باهم باشیم  هم من دخترم پسر باید پیش قدم میشد

چند سالته ؟

تو عاشق دوست داداشت نیستی فقط یه هوس زود گذره بعدا به این روزات میخندی منم مثل روپسر همسایه مون اینطور بودم اما الان عاشق شوهرمم الان فهمیدم عشق چیه 

یه جورایی باهم صمیمی بودیم قبلا ولی یهو عوض شد فهموندنم فایده نداره هرزس با کلی دختر میپره الانم رل ...

اهان پس کلا یه دوست پسر خوب پیدا کن. این یکی که الان باهاشی اگر خوب بود یاد قبلی نمی کردی. 

به فکر تجدید فراش باش 😐

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738