2737
2734

وای انقدر چیزهایی قشنگ هست این چیه😷

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ تفاهمی منم یکی از شلوار جینامو خیلی دوس داشتم از اینطرف خریدم یه هفته بعد با اسکیت خوردم زمین زانو ...

نه من از شلوار بودنش هم خیلی استفاده کردم شوهرم از این شورت لیا دوست داشت هی میگفت بخر منم میدیدم قد یه شلوارقیمتشونه گفتم چه کاریه قدیمیا رو شورتش میکنم شلوار جدید میخرم 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2731
برای تولد دوستم میخوام بپوشم آخه پیرهنه لی دارم شیکه برای بیرون ک هیچوقت مگه از جونم سیرشدم😂

ببین خودت میدونیا ولی اینجور چیزا زود از مد میوفته

تو که هزینه میکنی یه چیزی باشه که همیشه بتونی بپوشی

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.
چجورش رو باید ب شما توضیح بدن؟ بعدشم مگه میشه چنین چیزی رو بیرون پوشید برای تولد دوستانه میخوام

واسه مهمونی خیلی نازن عزیزم حتما یه دونه بخر اگ پیج هس بی زحمت ب منم معرفیش کن منم دوس میدارم❤

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2738
نه من از شلوار بودنش هم خیلی استفاده کردم شوهرم از این شورت لیا دوست داشت هی میگفت بخر منم میدیدم قد ...

😂😂😂کار خوبی میکنی اتفاقا من ی دکتر طب سوزنی رفتم چون توی پاهام میخواست سوزن بزنه اونو پوشیدم دسیارش کلی خوشش اومده بود میگفت ب این خوشرنگی و خوشکلی ندیدم از کجا خریدی گفتم شلوار بوده😂😂😂

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
😂😂😂کار خوبی میکنی اتفاقا من ی دکتر طب سوزنی رفتم چون توی پاهام میخواست سوزن بزنه اونو پوشیدم دسیا ...

واقعا منم رفته بودم بخرم هیچ کدوم به دلم نمی نشست خیلی ساده بودن و گرون انگار شلوار لیای بیست سال پیشو جر داده بودن 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند