2737
2734
عنوان

مادرای عزیز یه لحظه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 21 پست
اشکال نداره خوبه که .دختر من ده ماهشه اصلا میوه ننیخوره موندم چکارکنم

من سیبو رنده میکنم براش 

لیمو شیرین هم ابشو میگیرم 

توام یواش یواش بده تا عادت کنه پسر منم اوایل زیاد مشتاق نبود الان دوس داره

خدایا گاهی نگاهی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سیبو رنده میکنم براش  لیمو شیرین هم ابشو میگیرم  توام یواش یواش بده تا عادت کنه پسر م ...

بعد از یه مدت که رنده کردی یا آب گرفتی خود سیب برش زده رو بده بهش تا گاز بزنه ولی حواست بهش باشه.وگرنه خیلی بعدا سختش میشه فقط دوسداره رنده کنی براش

2728
من سیبو رنده میکنم براش  لیمو شیرین هم ابشو میگیرم  توام یواش یواش بده تا عادت کنه پسر م ...

سیب وموز که میخوام بدم ببخشید عوق میزنه بالا میاره تازه موزو با فرنی یابیسکوییت قاطی میکردم خالی نمیخوره 

لیموشیرین ندم  خیلی دوس داره اخه🥺

با دکترش مشورت کنم دکتر پسر من که اصلا اجازه نمیده تا ۱۸ماهگی اینارو به بچه بدیم . 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
بعد از یه مدت که رنده کردی یا آب گرفتی خود سیب برش زده رو بده بهش تا گاز بزنه ولی حواست بهش باشه.وگر ...

همین الانشم سیب بدم دستش میخوره ولی میترسم حالا میخوام کم‌ کم همینکارو کنم یاد بگیره به قول شما

خدایا گاهی نگاهی...