2703
2553
عنوان

مادرای عزیز یه لحظه😊

246 بازدید | 21 پست

سلام خانومای گل 

من پسرم علاقه شدید به میوه جات داره 

میگم ضرر نداشته باشه یه وقت؟

یکسال و یک ماهشه

سیب و لیمو شیرین بیشتر دوس داره

کیوی رسیده میشه بدمش؟

پرتغال هم دوس نداره

خدایا گاهی نگاهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیوی کم بده اسهال میکنه 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2456

چه ضرری داره !  نه فقط سیب رو با پوست ندی بهتره . میوه ها به خاطر این سم هایی که استفاده میکنن پوستشون خورده نشه بهتره . 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
جدی؟ باشه پس کم میدم خوبه گفتی مرسی💕

اره بده ولی زیاد نه ترش نده ترش زودتر اسهال میکنه 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2714
بهش بده بخوره میوه نوووش جووونش. اینقدر خوشم میاد بچه هایی که میوه میخورن.خواهرزاده من اینقدر بااشت ...

اره پسر منم خیلی دوس داره ولی غذا خور نیس زیاد😁

ممنون گلم 

خدایا گاهی نگاهی...

تا ۱۸ماه نه پرتقال نه لیمو نه نارنگی بده اینا بعدا مشکل معده میگیرن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
همهههه چییی؟  ینی هیچی ضرر نداره براش واقعا

نه دکتر بهم گفت بعد یک سال هیچی مشکل نداره .فقط باید یواش یواش بدم و تست کنم که حساسیت نداشته باشه به چیزی

همه کارهای خوب دنیا چیزهای خوب دنیا مال منه .چون خودم رو دوست دارم😊
2706