2733
2734
عنوان

شوهروابسته به فیلم پ...؟راهی بلدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلی باهاش حرف زدم .میگه حلش میکنم .یه بارخوبه بازدوباره عین اول میشه. 

ازمایشای اسپرمم داده درست بوده

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

از بین بردن تمام وسایل الکترونیکی 

قطع ماهواره

و برگشت ب حالت غار نشینی

و موبایل یازده دو صفر

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728

مردها جنبه ی وسایل الکترونیکی و پیشرفته و بروز رو ندارن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
ماهردومون باهم نگاه میکنیم البته گاهی

ناراحت نمیشی ؟من ناراحت میشم.نمیوونم ببینم .

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2738
برید س.کس.تراپ مشاوره

نمیاداخه عزیزم 😭نمیتونه درباره مشکلش حرف بزنه میگه روم نمیشه اخههه

بگو لامصب طبیعی و ول کردی چسبیدی به مصنوعی

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
یکی از فامیلای ماهم میگف نگاه میکنیم روش جدید یاد بگیریم😐😐😐😐

دقیقاماهم همینطور🙌😅

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
نمیاداخه عزیزم 😭نمیتونه درباره مشکلش حرف بزنه میگه روم نمیشه اخههه

روش میشه فیلم ببینه روش نمیشه از مشکلش حرف بزنه.. بگو دلش نمیخاد ترک کنه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

یه ایده بهت میدم البته اگه بچه های سایت نریزن سرم

یکبار ک نزدیکی داشتید موقع نزدیکی از خودتون فیلم بگیرید و دفعه بعد به جای دیدن و تحریک شدن با فیلم پو ..رن با فیلم خودتون تحریک شه و دفعه بعد هم ب همین روال

ناراحت نمیشی ؟من ناراحت میشم.نمیوونم ببینم .

نه همیشه باهم نگاه میکنیم اونم گاهی وقتابرای تنوع خوبه فقط مدل یادمیگیریم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
اول اراده ی خودشون و بعد ان شاءالله  کمک یه مشاور حاذق و عاقل و دلسوز

دیگه کمترنگامیکنه .اصلاخیلی وقته ندیدم ببینه .چون میدونه بدم میاد.اما تحریک نمیشه😭دلش رابطه نمیخواد 😭