2737
2734
عنوان

خیلی دوست دارم با ی پسر دوست باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 41 پست

من ندیدم توی دوستی پسرا واسه هم مایه بذارن معمولا به هم پز میدن و چشم دیدن همدیگرو ندارن این حرفای بچگانه چیه توی ایران حداقل دوستی همینطوری با پسر معنی نداره چند سالته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خودشون درخواست میدن.یکم بصبرین

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
وای من خیلی دختر قوی دوست دارم باعث افتخاره

همچنین😌💙

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2728
2740
من یه رفیق داشتم‌اسمش علی بود  واقعا پسرا از جون و دل واسه رفاقت مایه میزارن خیلی خوب بود همه ...

خوش بحالت منم میخوام

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
من دارم خیلی خوبه جنس مخالف همیشه برای رل زدن نیست گاهی میتونه بهترین دوستت باشه

دقیقااا

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
من ندیدم توی دوستی پسرا واسه هم مایه بذارن معمولا به هم پز میدن و چشم دیدن همدیگرو ندارن این حرفای ب ...

20و خورده ای

شما واقعیشو ندیدی

متاسفانه من یه سالی میشه ازش خبر ندارم یادش بخیر زنگ میزدیم دو ساعت باهم حرف میزدیم آخرش هم شارژمون ...

از کجا پیداش کردی؟

از کجا پیداش کردی؟

روبیکا 😂😃اومد پی ویم گفت میشه رل بزنیم‌گفتم نه گفت دوست معمولی قبول کردم و واقعا هم از یه دوست معمولی بیشتر نرفت اما همون دوست معمولی خیلی خوب بود یکی دیگه هم بود مشهدی بود با اون خیلی دعوا میکردم اما خب اونم به نوبه خودش پسر خوبی بود 

هرچی خدا خواست💜🤍💛