2726
عنوان

خیلی دوست دارم با ی پسر دوست باشم

557 بازدید | 41 پست

دوست پسر نه

مثل رفیق

چون دوستی پسرا خیلی برای هم مایه میذارن

ولی چند بار امتحان کردم

یارو فاز دوست پسری برداشت

ولی دوستم از این دوستا داره کلیم هواشو دارن

دلمم میخاد منم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

پسرا اصلا اونطوری که فکر میکنید نیستن

بیا خودم رفیقت 🙆 همه میگن مثه پسرایی:/😂

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دلم میخواست پسر میبودم کلا 

اره با رفیقاشون با معرفتن 

با اینکه دخترم ولی باید بگم دخترا معرفت ندارن

گاهی هم پیش میاد بفروشن ادمو

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728
من دلم میخواست پسر میبودم کلا  اره با رفیقاشون با معرفتن  با اینکه دخترم ولی باید بگم دخ ...

خیلی پیش میاد

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

بیشتر رابطه ها یی ک اینطوری یکیشون اونو تبدیل ب عشق میکنه و رابطه شون بهم میریزه چون ن میتونن عشقو داشته باشن ن دیگ دوستی قدیمیشونو اره اتفاقا خیلی با معرفت ترن اگ وسط رابطه تو یا اون عاشق نشین

من یه رفیق داشتم‌اسمش علی بود 

واقعا پسرا از جون و دل واسه رفاقت مایه میزارن خیلی خوب بود همه جا پشتم بود با اینکه خیلی اذیتش کردم خیلی دوست دختراشو پروندم اما پشتم و خالی نکرد مثل کوه پشتم ایستاد با اینکه فرسنگ ها از هم فاصله داشتیم‌اما اون منو به کسی که میخواستم رسوند پسرا تو رفاقت خیلی خوبن خیلی

هرچی خدا خواست💜🤍💛
پسرا اصلا اونطوری که فکر میکنید نیستن بیا خودم رفیقت 🙆 همه میگن مثه پسرایی:/😂

وای من خیلی دختر قوی دوست دارم

باعث افتخاره

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2706