2733
2734
عنوان

خانمهای حاضر جواب بیایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 30 پست

اتفاقا با زن دايي تون موافقم 

و مقصر داييت رو ميدونم وقتي با زنش خوبه با خانوادش بد ميشه وقتي با زنش دعواش بشه نيره سمت خانوادش شما هم از اين محبت مصلحتي داييت خوشحال نشين 

ادماي اينجوري از ادمايي كه كلا خانوادشون طرد ميكنن بدترن

من واقعا نمیفهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین میکنه یا بد جوابتون رو میده یا تحقیرتون میکنه یااینکه ...

من یا خاواده مامانم که اصلا قصد نداریم جواب فدیم هیچ وقتم ندادیم...

ولی من خودم خانواده شوهرم منو مظلوم و بی زبون دیدن هر چی میخواستن میگفتن....

هر روزم بدتر.... دو سه بار جواب محترمانه دادم یه کم بهتر شدن...

انگار بعضی ادما ببخشید ببخشید تا پی پی نکنی روشون درست نمیشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزار بادرد خودش بمیره

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
من واقعا نمیفهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین میکنه یا بد جوابتون رو میده یا تحقیرتون میکنه یااینکه ...

چقدر عااالی بود نظرتون

جزء بهترینا بود که تو نینی سایت خوندم اینو برا خودم ذخیره میکنم

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
وای خیلی ممنونم نظر لطفتونه گلم

خواهش عزیزم🌼💋

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
😍❤️انیدوارم کمکتون کنه چون واقعا اینی که گفتم داخل زندگی هممون هست ادمای بیشعور زیادن

ممنون عزیزم لطف کردی

این شعرم یه روان شناس میگفت تو دلتون بخونید

گیرم که مرا جواب کردی خوش باش
تهمت زدی و خراب کردی خوش باش

آنـــروز که با خــودت گلاویـــــز شدی
گر آینه را مجـــاب کــردی خوش باش

2706