2733
2739

برام سواله وقتی خامه کشی میکنین چطور خامه اتون آب نمیشه من خودم تودومرحله خامه کشی میکنم اول استرکشی بعد لایه اصلی خامه کشی من ازاین خامه های منجمد از لوازم قنادی که معمولا ۱ کیلو هستن استفاده میکنم میزارم یمقداربیرون باشه بعد که یه کوچولو آب شد با همزن حول وحوش ۸ دقیقه میزنم البته زیر ظرف خامه ام هم کاسه یخ میزارم ولی مرحله خامه کشی  اول که استرکشی هست وبعد کیک میره یخچال برای مرحله دوم خامه کشی تواین تایم خامه اتون آب نمیشه برای مرحله بعدی خامه کشی و تزئین روش؟ 

@ماریاقناد    

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه معمولا بعداز استرکشی کیک رومیزارم نیم ساعت یخچال تواین تایم باقیمانده خامه رو که با همزن زدین می ...

خامه رو به اندازه استر کشی بزن بعد نیم ساعت کمه که میزاری بمونه حداقل دو سه ساعت بزار

بعد برای خامه کشی دوباره خامه بزن

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
2738

من کیک و میذارم تو یخچال خنکه بعد خامه رو که فرم دادم همون موقع میزنم تزئین میکنم فقط روی کیکو یه کم آب سرد میزنم اسپری میکنم و خامه کشی میکنم 

تو دو مرحله هم زدم خامه زده شده رو بذار تو یخچال اون مقداری که میخوای اول بزنی رو بیار بزن بقیشو بذار تو یخچال بمونه دوباره بیار تزئین کن

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

ببین اینطوری که خیلی فاصله میفته معلومه آب میشه من وقتی آسترکشی کردم کیک روحداقل نصف روز یا یک روزمیذارم تو یخچال موقع خامه کشی آخرکه شد ازاول خامه میزنم .یعنی یه باربه اندازه آسترکشی خامه درست میکنم نصف روزمیذارم یخچال بعد دوباره خامه جدیدمیارم فرم میدم ومیزنم

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
برای ابنکه خامه م رنگ زرد بگیره باید رنگ بزنم؟؟ شل و آبکی نمیشه خامه؟ قنادیا خامه زرد رنگ دارن؟

رنگ ژله ای بخر...از لوازم قنادی....دو دقیقه کا خامه تو با همزن زدی بعد رنگتو بریز و دوباره هم بزن

2706