2737
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هلنا

انشالا خدا حفظش کنه برات

یادت نیست بعد از انومالی چند هفته رفتی سونو؟۲۸یا ۳۲

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
آره دوستم خودش افسردگي گرفته. يكي از خواهرشوهرامم همينجوره بايد سزارين ميكرده مادرشوهرم ولي اون موق ...

ای وای یک لحظه غفلت یه عمر  پشیمونی منم ۳ تا دکتر رفتم تا تونستم سز اختیاری کنم با پارتی اخه این چه وضعشه اینا خارجیا رو دیدن دارن تقلید میکنن اخه بگو شما مگه دکتر و امکاناتتون شبیهاوناست که مردمو بدبخت میکنین 

2731
عزیزم ☺ همین دیگه میخاستم بگم اونایی ک مث من شکم اولشونه و ازطبیعی میترسن هرجورشده سزارین بشن   ...

قوربونت بشم باز خداروشکر هزاران مرتبه شکر تقدیم خودت ونی نی گلت🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼هزاران گل تقدیمتان

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2740
گفتم عزیزم بعضیا میتونن مثلا زندایی منم فرداش ک من بچه دارشدم بچه دارشد طبیعی . ساعت ۶ بعدازطهر رفت ...

نه بابا منم لگنم تنگه باید زوری طبیعی بزام خودم به درک واسه بچم میترسم 

شما شرایط بدنیت چه جوری چاقی لاغری کوتاهی یا بلند 

بچه چند کیلو بود

جواب ابلهان خاموشی است
من هم ۷ هفته رفتم هم ۳۲ هفته 

هفت هفته برا قلب؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
نه بابا منم لگنم تنگه باید زوری طبیعی بزام خودم به درک واسه بچم میترسم  شما شرایط بدنیت چه جور ...

من متوسط بودم ولی ماشالله بچم درشت بود . بعد ک به دکتر گفتم چرا اینکاروکردی گفت توطبیعی نمیتونسی زایمان کنی بچت درشت بود😑😑😑