2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 110 پست
آره دیگه ادم برا چی ریسک کنه اونم با این دکترا 

دقيقا يكي از دوستام شوهرش اصرار داشت طبيعي بياره بچش تپل بود يه لحظه اكسيژن به بچه نرسيد الان مشكل مغزي داره 

از وقتي اونو ديدم اصلااا به طبيعي فكر نميكنم

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقیه اش ..فکرم درگیره بگو بگو میخوام واسه آقام چای بریزم دستم میسوزه چشمم اینجاس😲

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2728
دقيقا يكي از دوستام شوهرش اصرار داشت طبيعي بياره بچش تپل بود يه لحظه اكسيژن به بچه نرسيد الان مشكل م ...

اگ منم مامای خصوصی نگرفته بودم همین بلا سرم اومده بود . حتمن اگ میخاین طبیهی بدنیا بیارین مامای خصوصی بگیرین . منم تو نی نی سایت خونده بودم مامای خصوصی خوبه

2740
بقیه اش ..فکرم درگیره بگو بگو میخوام واسه آقام چای بریزم دستم میسوزه چشمم اینجاس😲

عزیزم ☺

همین دیگه میخاستم بگم اونایی ک مث من شکم اولشونه و ازطبیعی میترسن هرجورشده سزارین بشن  این ریسک رونکنین. 

راسی من از اونایی ک داشتن زایمان میکردن اون موقع کوچکتربودم ۲۳ سالمه اما اونا شکم چارم و سومشون بود

ای وای بیچاره بچه ای خدا 😔

آره دوستم خودش افسردگي گرفته.

يكي از خواهرشوهرامم همينجوره بايد سزارين ميكرده مادرشوهرم ولي اون موقع كه از اين چيزا نبوده الان خواهر شوهرم طفلك فلجه با اينكه خيلي خوشگله و دختر خوبيه

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
الان دخترم اینجاست سه ماهشه سالم خداروشکر خودمم تاچن وقت خیلی حالم بود بود دکتر گفت مشکل  اسکل ...

اسمشو چی کذاشتی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
حالم بد شد استرسم بیشتر شد  تو رو خدا این چیزا رو نگید تو شهر خراب شده ما سزارین نمیکنن ادم ای ...

گفتم عزیزم بعضیا میتونن مثلا زندایی منم فرداش ک من بچه دارشدم بچه دارشد طبیعی . ساعت ۶ بعدازطهر رفت تو زایشگاه ۸شب بچش دنیا اومد به همین راحتی انشالله شماهم همینطور باشی. نترس عزیزم