2737
2734

کسی میدونه ؟

و اینکه کسی رو می شناسید که بره و برگشت بخوره بخاطر کامل تخلیه نبودن روده اش؟

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو روز چیزی نخوردم بجز دارو،از شب قبلش نباید خورد و باید داروهای مصرفی رو خورد

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

البته من با بیهوشی انجام دادم چون دردش زیاده یکم،

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
2738
سلام من انجام دادم سوالاتتو بپرس دونه دونه 

سلام مرسی دوستم یه عالمه سوال دارم

من دیروز یه غلطی کردمو ناهار خوردم مهمونی بودم ولی الان 24 ساعت چیزی نخوردم . ساعت رفتنم هست 4 و نیم از دیروز تمام پودرها رو خوردم و از 10 صبح مایه جات قطع کردم شیاف استفاده کردم میترسم برم و دکتر بگه نشون نمیده چیزی

شوهرم انجام میده سالی یکبار،مثلا صبح زود بخواد انجام بده از صبحونه ی روز قبل که خورده دیگه هیچی نمیخ ...

من دیروز یه غلطی کردمو ناهار خوردم مهمونی بودم ولی الان 24 ساعت چیزی نخوردم . ساعت رفتنم هست 4 و نیم از دیروز تمام پودرها رو خوردم و از 10 صبح مایه جات قطع کردم شیاف استفاده کردم میترسم برم و دکتر بگه نشون نمیده چیزی

یعنی منو نشون میده

من دیروز یه غلطی کردمو ناهار خوردم مهمونی بودم ولی الان 24 ساعت چیزی نخوردم . ساعت رفتنم هست 4 و نیم ...

خب خودت نمیفهمی ؟ببخشید میپرسم شکمت کار میکنه آب دفع میکنه؟خودت هم میتونی بفهمی روده هات خالی شدند یا نه ،ولی 24ساعت گذشته فکر نمیکنم چیری مونده باشه دیگه

خب خودت نمیفهمی ؟ببخشید میپرسم شکمت کار میکنه آب دفع میکنه؟خودت هم میتونی بفهمی روده هات خالی شدند ی ...

اره عزیز. مثل اب دفع میکنم الان فقط ولی زنگ زدم پرسیدم گفت همونطور که گفتیم باید انجام میدادی اشتباه کردی ممکنه دکتر انجام نده برات

اره عزیز. مثل اب دفع میکنم الان فقط ولی زنگ زدم پرسیدم گفت همونطور که گفتیم باید انجام میدادی اشتباه ...

نمیدونم،ولی وقتی داری آب دفع میکنی یعنی روده ها پاک شدند ،به نظرم مشکلی نداره بازم اگر دکترت مثلا شب هست ،وقتت رو بنداز شب

2706