2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به علت رفلاکس پسرم طبق نظر دکترش از ۴.۵ ماهگی شروع کردم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2728
2738
من ۴ماهگی خودش تقاضا میکرد دکترم گفت عیب نداره

منم از 4 ماهگی میزاشتم مزه کنه ولی اینکه بخام فرنی و سوپ بدم رو میخام تازه شروع کنم. سرلاک هم بدم؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
علائم رفلاکسش چی بود

فقط ۴ ۵ بار بالا میاورد . بیشترین علامتش این بود که شیر میومد تو دهنش هی مزه مزه میکرد کامل مشخص بود که شیر اومده بالا 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
منم از 4 ماهگی میزاشتم مزه کنه ولی اینکه بخام فرنی و سوپ بدم رو میخام تازه شروع کنم. سرلاک هم بدم؟&n ...

سرلاک سعی کن خیلی کمتر از غذا بدی چون خوش خوراک تره غذا نمیخوره

عدسی هم میتونی میکس کنی بدی

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2706