2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واای نگوو داداشم یازده سالشه از همین الان ادا میاد

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

داداشی که خودستگارو میزنه خواهرشو صد بار کبود کرده😐

بعدشم غیرت حدی داره😐

اگه قرار به نیومدن خواستگار بود پس چرا دین اسلام میگه سنتی ازدواج کنین😐🚶‍♀️

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738
من هیچوقت خوشم ازین داداشای جوگیر و عقب مانده نمیاد....ادم منطقه داره دیگه

والا بخدا

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
من هیچوقت خوشم ازین داداشای جوگیر و عقب مانده نمیاد....ادم منطقه داره دیگه

برعکس اینقد کیف داره یعنی از دیشب دارم فکر میکنم که چیکار کنم داداشم از این غیرتی های...خیلی حال داره دوستم همینطوری بود داداشش تا حد مرگ پسره رو زد دوست دارم واقعا به داداشم بگم اینطوری بشه😍😍😍😍

من فقط رفتم سیر تا پیاز پسره رو درآوردم دیدم آدم خوبیه ولی اصلا اونجوری حساس نبودم اتفاقا خیلی خوشجالم که یه همراه خوب پیدا کرده خواهرم

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706