2737
2739
عنوان

داداش احمقم دل بابامو شکست

176 بازدید | 13 پست

داداش کوچیکم با بابام کارش یکیه گیرداده بود ده تومن بده گوشی بخرم

حالا گوشیم داره همین دوماه پیش خریده بودش

یعد بابام بهش گفت گوشی میخوای چیکارو جای اینکه بفکر زندگیت باشی و..

اونم داد میزد من بفکر زندگیم بودم شماها نزاشتین حالا هیچ غلطی نمیتونم بکنم خب بیا دامادم کن پول داری دامادم کن هم فردا که هی میگی چرا داماد نمیشی و فلان

شما ها نزاشتین من شغلی که میخوام برم نزاشتین رشته ای که نیخوام برم پول ندادین مغازه ای ک میخوامو بردارم گفتین بچه ای حالا میگین بفکر زندگی نیستم و این حرفا

بابامم هیچی نگفت 😔

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید میزد تو دهنش 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
چرا نذاشتین درس بخونه

گذاشتیم 

خودش خیلیم اصرار نداشت ک بره تجربی رفت فنی حالا میگه من میخواستم برم تجربی نزاشتین اگه نه اون سن که بود کمترین پول ته کیف پولش یک میلیون بود خودش میرفت دنبال مشروبو .... بعد از دروغ ب ما میگفت باشگاهو کلاس زبانه

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2738
گذاشتیم  خودش خیلیم اصرار نداشت ک بره تجربی اگه نه اون سن که بود کمترین پول ته کیف پولش یک میل ...

الان چند سالشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
الان چند سالشه

۲۵

این حرفا تو دلش بوده یهو فوران کرده اشکالی نداره عزیزم

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️

اینم تقدیم به همه ی شما دوستان 🎁🥳🤩

بچها با ثبت نام تو این فروشگاه اینترنتی برای اولین خریدتون ۹۹ درصد تخفیف میده . البته فقط برای اولین خرید.

راستی اکشن فیگور ( عروسک دنبورد ) هم میتونید با ۹۹ درصد تخفیف بگیرید. که بهترین و شیک ترین کادو برای ولنتاین و هدیه تولد و یا حتی برای خودتون و یا... هست.

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/837187

این حرفا تو دلش بوده یهو فوران کرده اشکالی نداره عزیزم

ادم بی عرضه ای بود خودش اگه ن الان خونه ماشین داشت بازم بابام دارع خونه میسازه یک طبقشو بهش میده پول دلشته باشه ماشینم میخره همین الانم ک وضعش خوب نیس اگه داماد شه از ریزودرشت خرجارو میکنه 

ببخشیدا اگه یه پسر هیچجا نرسه از بی عرضگی خودشه!فقط و فقط خودش!

مگه بچه اس تو نذاشتی اون نذاشت  این جور ادما ترسو هستن نمیتونه بره دنبال ارزوهاش از شکست میترسه از اینکه نشه و سرزنش شه میترسه ترجیح میده پشت بهانه ها و خواست های خانواده اش قایم شه و فردا مشکلی هم پیش اومد کسیو پیدا کنه تقصیربندازه گردنش!والا منکه دخترم همچین ادعایی ندارم خود رشته انتخاب کردم خودم دنبال کار رفتم!خودم دانشگاه شهر دیگه رفتم!واس من کار پیدا کن واس من جهیزیه بخر!لابد انتظار خونه و ماشینم از بابات داره!

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!