2733
2734

خواهش میکنم اگه استفاده کرده بگه تا سوالمو ازش بپرسم

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مرسی از دوستانی که حواب دادن 

من امروز روز شانزده پریودیمه 

و تا روز چهاردهم یه شب درمیون اقدام داشتم دیروز نتونستم ازکیت استفاده کنم و امروز استفاده کردم خط پایینی از بالایی کمرنگ ترشده بود به نظرتون هنوزم برم واسه اقدام یا دیگه بسه ؟؟

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن
اسی که حرفی نمیزنه  شما همون ناه باردار شدی یا نه

نه گلم من ماه پیش ازکیت استفاده کردم قراربوداین ماهم استفاده کنم که پدربزرگ شوهرم فوت شودن کلا بیخیالش شودم‌ ولی خداخواست منم مامان شودم

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
نه گلم من ماه پیش ازکیت استفاده کردم قراربوداین ماهم استفاده کنم که پدربزرگ شوهرم فوت شودن کلا بیخیا ...

به سلامتی عزیزم 

قدمش خیر باشه برات عزیزم

مرسی از دوستانی که حواب دادن  من امروز روز شانزده پریودیمه  و تا روز چهاردهم یه شب درمیو ...

روزای که پررنگه اقدام کن اگه جنسیتش مهمه 

اگه مهم نیست چی باشه همون روزای که هاله انداخت یک شب در میون اقدام برو تا زمانی که هاله اش ناپدید شد 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
2738
نه گلم من ماه پیش ازکیت استفاده کردم قراربوداین ماهم استفاده کنم که پدربزرگ شوهرم فوت شودن کلا بیخیا ...

خدارو شکر عزیزم من این ماه برا اولین بار هفت روز عقب انداختم فک کردم حامله ام اخرم پریود شدم 

روزای که پررنگه اقدام کن اگه جنسیتش مهمه  اگه مهم نیست چی باشه همون روزای که هاله انداخت یک شب ...

نه جنسیت مهمه برام 

ولی الان نمیدونم اقدام برم تاقیر داره یانه 

روزایی که پررنگ بود اقدام داشتم یه شب درمیون 

ولی الان نمیدونم چکار کنم 

مرسی از دوستانی که حواب دادن  من امروز روز شانزده پریودیمه  و تا روز چهاردهم یه شب درمیو ...

وقتی که کیت گذاشتی خط پایین پررنگ شودبدون۲۴یا۳۶ساعت بعدش تخمک گذاری اتفاق میوفته منکه هرروزش اقدام داشتم ولی خوب نشود این ماه بدون کیت شود

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
وقتی که کیت گذاشتی خط پایین پررنگ شودبدون۲۴یا۳۶ساعت بعدش تخمک گذاری اتفاق میوفته منکه هرروزش اقدام د ...

شما هنوز جنسیت معلوم نیست ؟؟

به سلامتی عزیزم  قدمش خیر باشه برات عزیزم

ممنون گلم انشالله شماهم نی نی خوشگل وسالم بیاد تودلت

نه جنسیت مهمه برام  ولی الان نمیدونم اقدام برم تاقیر داره یانه  روزایی که پررنگ بود اقدا ...

خب نه دیگه فقط پررنگ شد برا پسر اقدام میکنن دیگه نرو 

2706