2737
2739
عنوان

بیاین بگین من چاقم؟😪+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3117 بازدید | 152 پست
من میگم چاقم😐

مهم خوش تیپ بودن خوش لباس  بودن و مرتب و شیک بودنه البته که زیبایی صورت هم مهمه میتونی سایز38باشی ولی داغون میتونی سایز48باشی ولی موجه و خوش لباس و خوشگل تو فکر چاقی و لاغری اونم در حد کم نباش اندامت خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهم خوش تیپ بودن خوش لباس  بودن و مرتب و شیک بودنه البته که زیبایی صورت هم مهمه میتونی سایز38با ...

👍

به کسی که به تو حسودی می‌کنه ، لبخند(:بزن ... چون اون از تَــــه‍ قلب‍⁦♡‍ــ‍ش⁩ باور داره که تو بهــتر از اونی !!...
2738
میتونم بپرسم کدوم کشوری ؟  برای تحصیل رفتی اونجا ؟

المان هستم بله برای تحصیل

به کسی که به تو حسودی می‌کنه ، لبخند(:بزن ... چون اون از تَــــه‍ قلب‍⁦♡‍ــ‍ش⁩ باور داره که تو بهــتر از اونی !!...
اون موقع کسی نمیومد😐تازه عکس قشنگ مشخص بود الان که دیگه تاپیک عکس طرفدار نداره😆 عکـــــسس ...

وای ماشاالله گلم

چه هنرمندی شمااا

عالیهههه😍😍

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
لاغری که چرا میگی چاقم😐😐😐

نمدونم والا🚶🏻‍♀️😪

2706