2737
2739
عنوان

تولد بچه هام بود 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2024 بازدید | 54 پست
ببخشید حالم زیاد خوب نیست جواب بدم روز شمار زندگیم تا عید دیوونه ام کرده ببخشید ناراحتتون کردم

توکلت به خدا باشه چرا فکر میکنی آخرین تولدِ کنار بچه هات بوده بسپار به خودش اگه خدا نخواد یه برگ هم از درخت نمی افته 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی متاسفانه سرطان داره البته خوب میشه

ای بابا اینجوری انرژی منفی نده به خودت استاتر . خیلی سرطان ها تا حدودی درمان میشن و قابل کنترل هستند و آدم با وجود داشتن این مریضی تقریبا عمری طولانی میکنه 

2728
استاتر جان من بهت پیام دادم گفتم 70مرتبه سوره حمد رو بخون  ی قرانم برای حضرت عباس نذر کن درست ...

بلد نیستم تا حالا نخوندم راستش اصلا امیدی ب فایده اش ندارم

شیطان را خواهم کشت... 
ببخشید حالم زیاد خوب نیست جواب بدم روز شمار زندگیم تا عید دیوونه ام کرده ببخشید ناراحتتون کردم

چرا جذبش می‌کنی این افکار منفیو 

با خودت بگو من حالا حالا ها هستم 

واسه عید برنامه بریز،خونه تکونی،خرید سفره هفت سین و لباس برا خودتو بچه هات😍😍کاشتن سبزه  

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2740

وای عزیزم این حرفو نزن هیچ وقت از رحمت خدا نا امید نشو  امید داشته باش تو میتونی این بیماری رو شکست بدی منم برات دعا میکنم که هرچه زودتر سلامتیت رو به دست بیاری 

عضو 
چرا جذبش می‌کنی این افکار منفیو  با خودت بگو من حالا حالا ها هستم  واسه  عید برنامه ...

با این کار نه پیشرفتش کم میشه نه علائمش در ثانی حالم هم بده درد و اینا

شیطان را خواهم کشت... 

عزیزم سوره حمد رو بخون 70مرتبه خیلی خوبه خدا شاید معجزه کنه برات

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

چقدر ناامید

درسته ما نمیتونیم کامل درکت کنیم ولی یکم قوی باش....

سوره حمد صوتش رو دانلود کن باهاش بخون

یکم با خدا صمیمی تر شو...حداقل دلت آروم میشه

معجزه ها وجود دارن

یا الارحم الراحمین