2737
2734
عنوان

کسایی که کلاس آنلاین دارن میاین کمک؟🥺😂

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 50 پست

به بهونه انگیزه میخواد کلاسو بپیچونه و درعین حال غیبت نخوره 😂😂😂😂 هیعی یه شاگرد کنکوریم نداریم که بجای خودم بفرستمش سر کلاس واسم حضوری بزنه

بیا سر کلاسای منم برو منم پزشکیم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یه لینک فرستاده باید برم اونجا اسم و رمز کاربری روهم داده😐😂

آها

خب ببین اگه بخواد میکروفون روشن باشه از تو اجازه میخواد اون برنامه که تو اجازه نمیدی بهش بعد وصل نمیشه

مثل چشمای خسته ی لبریز...

فقط میکروفون رو روشن نکن تو معلم میکروفن تو رو زد بگو میکروفون ام خرابه روشن نکن حضورش رو حتما بزن من که همیشه کلاس های داداشم رو شرکت می کردم یه بار خود داداشم بود یادش رفته بود میکروفن رو خاموش کنه بعد به من می گفت نرگس خره گاو و خره 😄اذیت اش کرده بودم بعد معلم اش گفت خفههههههه صدات تو کلاسه 😂😂😂😂😂

حق اش بود😁😁😁

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2740
به بهونه انگیزه میخواد کلاسو بپیچونه و درعین حال غیبت نخوره 😂😂😂😂 هیعی یه شاگرد کنکوریم نداریم که ...

واقعا خوشبحالت😍😍

میام با کله تو فقط اوکی بده🥺😍😂

واقعا خوشبحالت😍😍 میام با کله تو فقط اوکی بده🥺😍😂

بیا بیا

فقط الان توی تعطیلی بین ترم هستیم ۱۷ بهمن کلاسا شروع میشن لینک میدمت بیا

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
  من به جات میرم

بیا 😅 قدمت روی چشم

2706