2733
2734
عنوان

طنز تاپیک خالی و بدون نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 21 پست
نه منظورم تاپیکیه که کسی درباره اون نظر  و جواب نداده نه اینکه یه تاپیک خالی رو استارتر بزاره

آهان😂😂😂😂

آره یه حسی به آدم دست می ده به نام خیت شدن درجه یک   من از وقتی که اومدم نی نی سایت آنقدر خیت شدم که خل شدم 😁😁

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
عاره عزیزم قشنگگگگگ متوجه شدم بیشتر ازین نمیشد توضیح داد

😂😂😂😂👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم برا من دعا کن نرم داخل جایی که نگهبانش هستی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خخخ چقد امروز همه راجب جهنم میحرفن😂

تاپیک بغلیم داشتم میگفتم ایمان بیار ک ب بهشت بری😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2728
خخخ چقد امروز همه راجب جهنم میحرفن😂 تاپیک بغلیم داشتم میگفتم ایمان بیار ک ب بهشت بری😂

😂😂😂😂

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
نابودم کردی

😂😂😂😂✋✋✋✋

لطفا دعام کنید و امضام رو بخونین با تشکر😁😁

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........